Integracja sensoryczna SI – pomoce i sprzęt

W Moje Bambino doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób właściwa integracja sensoryczna wpływa na zdolności poznawcze i rozwojowe u dziecka. W tym celu zaprojektowaliśmy całe kolekcje mebli, kącików i zestawów sensorycznych, które idealnie sprawdzają się jako element aranżacji bezpiecznej przestrzeni edukacyjnej dla najmłodszych.
Znajdą Państwo w naszym sklepie internetowym duży sprzęt podwieszany, rozbudowane kąciki sensoryczne, kształtki rehabilitacyjne, białe pufy, materace czy sprzęt do ćwiczeń równowagi. Całość naszej oferty uzupełniają liczne pomoce edukacyjne wspierające rozwój percepcji: wzrokowej, słuchowej, dotykowej i zapachowej oraz percepcji czucia głębokiego. Wpływają one także pozytywnie na rozwój małej i dużej motoryki dzieci.
Dodatkowo polecamy labirynty manipulacyjne, piłki sensoryczne, tablice sensoryczno - manipulacyjne, piasek kinetyczny i artykuły do senoplastyki, które nie tylko spodobają się dzieciom, ale znacząco wpłyną na ich harmonijny rozwój.
Istotną pozycję stanowią programy multimedialne do terapii integracji sensorycznej SI. Mogą one skutecznie wspomagać lub być uzupełnieniem terapii dzieci.
Tym, co wyróżnia nasze produkty jest najwyższa jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu niezawodne pomoce edukacyjne, wspierające rozwój dziecka.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.