Akcesoria kuchenne i do stołówki

Akcesoria kuchenne do szkół, żłobków, przedszkoli

Nauka jedzenia jest jedną z ważniejszych umiejętności nabywanych przez młodego człowieka. Posiłki w przedszkolach stanowią nieodłączny element harmonogramu dnia każdego przedszkolaka, dlatego bardzo ważne jest zwrócenie uwagi nie tylko na to, co je dziecko, ale również jakich używa w tym celu przyborów.

Prezentujemy szereg produktów charakteryzujących się starannym i przemyślanym wykonaniem przy użyciu dobrych gatunkowo materiałów. Są to nie tylko akcesoria kuchenne do szkół i przedszkoli, ale także skierowane do osób z różnego rodzaju dysfunkcjami, dla których spożywanie posiłków przy pomocy tradycyjnych sztućców oraz naczyń może stanowić problem. Funkcjonalne, zaprojektowane w bardzo pomysłowy sposób rozwiązania na pewno ułatwią im to zadanie.

W sprzedaży posiadamy między innymi Knork - urządzenie łączące w sobie cechy widelca oraz noża. To produkt, który umożliwia dziecku pokrojenie żywności za pomocą prostego ruchu obrotowego. Wyprofilowany uchwyt pozwala na komfort użytkowania, a wysokiej jakości stal nierdzewna, z której został wykonany sztuciec, pozytywnie wpływa na jego trwałość. Knork ułatwia spożywanie posiłków zarówno osobom praworęcznym, jak i leworęcznym. Nasz sklep zapewnia również praktyczne uchwyty na przybory dla niepełnosprawnych. Zakładane na dłoń użytkownika z dysfunkcją ręki, umożliwia samodzielne jedzenie, a dodatkowo utrzymanie higieny jamy ustnej. Proponujemy także kubek z uchwytem - świetne rozwiązanie dedykowane osobom mającym kłopoty ze stawami rąk, osłabionym czuciu czy koordynacją ruchową.

Akcesoria kuchenne do żłobka, przedszkola czy innej placówki dostępne są w konkurencyjnych cenach.