Stoły, biurka

Stoły, ławki i stoliki przeznaczone do żłobków, przedszkoli i szkół.

Dzieci wymagają szczególnej troski i dbania o nich. Sporą część swego dzieciństwa i dorastania spędzają w placówkach dydaktycznych, które powinny dbać by młodzi ludzie dorastali wśród mebli dostosowanych do ich wieku i spełniających obowiązujące normy. Bawiąc się przy stoliku czy siedząc w szkolnej ławce dzieci powinny zachować odpowiednią postawę. Ważny jest więc odpowiedni dobór krzesełka, ale i odpowiedniego stołu do niego. Dodatkowo zajęcia w żłobku czy przedszkolu diametralnie różnią się od tych szkolnych i stoły także powinny być inne. Małe dzieci chętnie siadają w grupie przy jednym stoliczku i potrzebują większej powierzchni do zabawy czy rozłożenia artykułów plastycznych. Szkolne ławki mogą być węższe, jedno lub dwuosobowe.

Placówka dydaktyczna to nie tylko sale, gdzie odbywają się zajęcia, ale także stołówki, biblioteki, świetlice, sale przedmiotowe czy korytarze, które wymagają zakupu stołów przystosowanych do tych pomieszczeń. Niekiedy wymagane są stoliki odpowiednio szerokie, odporne na zarysowania, wysoką temperaturę czy czynniki chemiczne lub łatwe w utrzymaniu w czystości. W nowocześnie aranżowanych przestrzeniach sprawdzają się także stoły o nietypowym kształcie blatu czy ciekawej kolorystyce lub mobilne. Wszystkie te rozwiązania i wiele innych znajdą Państwo na stronach sklepu Moje Bambino.

W poniższej kategorii stołów znajdą Państwo stoły z nogami drewnianymi lub metalowymi w rozmiarach dostosowanych do wzrostu maluchów jak i dzieci w szkole podstawowej i ponadpodstawowej. Wartym polecenia są również stoły z regulacją w różnym zakresie. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą stołów do placówek dydaktycznych.