Easy Access Baby Beetles DOM

Kod produktu: 827061
Dostępny

99,90 zł­­

Brutto
Opis
Materiały dla nauczyciela

Nowy kurs języka angielskiego w programie „Dwujęzyczne Dzieci” to zbiór materiałów przeznaczonych do nauczania dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

Program Easy-Access powstał na bazie cieszącego się dużym uznaniem, kursu Standard, aby wspierać nauczycieli i dzieci z różnymi potrzebami. Kurs może być prowadzony równocześnie z kursem Standard lub Plus w przedszkolach integracyjnych jak i w placówkach specjalnych.

Korzyści dla uczniów ze SPE:

• wykorzystanie „tęczy” umiejętności dzieci ze SPE, wsparcie rozwoju mózgu poprzez kontakt z dodatkowym językiem we wczesnych latach edukacji, zapewnienie atrakcyjnej, polisensorycznej metody nauczania języka obcego jako obowiązkowego języka w przedszkolu

• dostosowanie programu do specjalnych potrzeb edukacyjnych dzieci.

CZYM JEST EASY-ACCESS?

Uniwersalny Kurs dla przedszkoli Easy-Access to kompleksowy program zajęć mający na celu wprowadzenie uczniów o szerokim spektrum talentów i ograniczeń w świat języka angielskiego.

CO ZAWIERA KURS EASY-ACCESS?

Kurs oferuje wachlarz starannie przygotowanych materiałów.  

Dla dzieci w domu:

Pakiet do nauki w domu jest rekomendowany dla wszystkich uczniów ze SPE, ponieważ zalecany jest codzienny kontakt z nowym językiem w celu uzyskania jak najlepszego efektu. Filmy, piosenki i pomysły na zabawy pozwalają na powtarzanie wprowadzonych treści i pomagają dzieciom ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi utrwalać zdobytą wiedzę dzięki krótkiemu, codziennemu kontaktowi z angielskim w domu. Rodzice nie muszą uczyć, wystarczy jak będą nadzorować. Uczniowie ze SPE czerpią ogromne korzyści z dodatkowej możliwości oglądania, słuchania, powtarzania i uczenia się w domu, mają szansę wziąć ponownie udział w zabawie – i ponownie!

Pakiet zawiera:

• filmy

• piosenki

• kolorowe karty

• pomysły na ćwiczenia

• wskazówki dla rodziców i opiekunów

• informacje uzupełniające i opis kursu.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę