Wyposażenie do szkoły podstawowej – meble, ławki szkolne, krzesła, szatnie, pomoce dydaktyczne, edukacja włączająca, multimedia.

Firma Moje Bambino jest wiodącą na polskim rynku marką, zajmującą się kompleksowym wyposażaniem placówek edukacyjnych. Posiadamy w swojej ofercie: meble do szkoły, meble do żłobka, meble do przedszkola, a nawet meble gabinetowe, do świetlicy, stołówki czy biblioteki.
Każda z naszych kolekcji składa się z wielu zestawów, a także pojedynczych mebli, przeznaczonych do aranżacji przestrzeni edukacyjnej w szkole. Nasze meble szkolne to idealne połączenie stylowego wyglądu oraz najwyższej jakości. Wykorzystujemy najlepsze surowce, a także kontrolujemy proces produkcyjny na każdym etapie. Wszystko po to, aby dostarczać Państwu eleganckie, nowoczesne, a przede wszystkim niezawodne kolekcje meblowe a także ławki szkolne, krzesła, szafki szatniowe spełniające wymagane normy.
Bogata oferta Moje Bambino obejmuje także pomoce dydaktyczne niezbędne do nauczania początkowego jak i sprzęt laboratoryjny, plansze czy mapy wykorzystywane w pracowniach przedmiotowych starszych klas. Oferujemy także pomoce edukacyjne ułatwiające pracę nauczyciela z uczniem zdolnym jak i ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Ważną grupę stanowią także pomoce edukacyjne multimedialne i wspomagające naukę kodowania i programowania w szkole.
Na stronach naszego sklepu internetowego znajdą Państwo także produkty do kompleksowego wyposażenia szkolnej sali gimnastycznej, dzięki czemu szybko i łatwo zakupią Państwo niezbędny czy brakujący sprzęt sportowy. Dotyczy to zarówno dużego sprzętu podwieszanego, drabinek, materacy jak i drobnych akcesoriów do zabaw ruchowych.

Zachęcamy serdecznie do sprawdzenia naszej bogatej oferty zawierającej wysokiej jakości produkty z wyposażenia szkół podstawowych. Wszelkie pytania prosimy kierować do naszych konsultantów.