Programy interaktywne do języka polskiego

Programy interaktywne / multimedialne do języka polskiego

Prowadzenie lekcji języka polskiego w szkole podstawowej wymaga od nauczyciela kreatywności i pomysłowości. Do jednym z najlepszych wyborów należą specjalnie opracowane programy interaktywne. Dla szkoły podstawowej takie narzędzie dydaktyczne nadaje się idealnie, ponieważ jest skarbnicą pomysłów na atrakcyjne poprowadzenie lekcji i zaangażowanie uczniów w prezentowaną tematykę.

W niniejszej kategorii znajdują się programy interaktywne do języka polskiego od klas 2-8. Pośród prezentowanych materiałów edukacyjnych znajduje się wysokiej klasy narzędzie multimedialne Lekcjotek@, które jest programem łączącym prezentacje omawianego materiału z ćwiczeniami interaktywnymi.

Bardzo atrakcyjną propozycją jest zestaw - Już umiem - obejmujący aż 150 kart pracy i 70 interaktywnych gier i ćwiczeń, które mają bardzo duże wartości edukacyjne. Z kolei Didakta jest to program multimedialny do języka polskiego, który pozwala na ćwiczenie i utrwalanie odmiennych i nieodmiennych części mowy, składni zdania, frazeologii, słowotwórstwa, ortografii oraz interpunkcji. W ofercie mamy także multimedialne programy dydaktyczne - Części mowy - hop do głowy, obejmujące materiał teoretyczny z przykładami i ilustracjami oraz część praktyczną, która oferuje różnego rodzaju gry. Programy multimedialne - Potrafię - są znakomitą propozycją na zajęcia wychowawcze, korekcyjno-kompensacyjne i rewalidacyjne z obszaru polonistycznego.

Zestaw oferuje wspomaganie i rozwijania poprawność posługiwania się językiem poprzez bogaty wybór ćwiczeń oraz rozwija koncentrację uwagi, logiczne myślenie, percepcję słuchową. Dzięki wykorzystaniu oferowanych programów multimedialnych nauka języka polskiego jest nie tylko efektywna, ale również przyjemna.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę