Farby do malowania palcami dla dzieci

Malowanie to dla maluchów frajda sama w sobie, ale urozmaicenie tej zabawy poprzez możliwość wybrudzenia się od stóp do głów — to również atrakcja dla starszych dzieci, a nawet dla dorosłych! Należy jednak do tej zabawy użyć specjalnych farb.


Farby przeznaczone do malowania palcami

Farby do malowania palcami przez dzieci to specjalny rodzaj farb, które z pewnością spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających opiekunów. Przede wszystkim farby do malowania palcami mają płynną postać, łatwą do rozprowadzania po papierze bez użycia pędzla. Sprzedajemy je w butelkach i słoikach w różnych pojemnościach, najbardziej odpowiadających potrzebom danej grupy. Tym, co jednak wyróżnia nasze farby spośród tradycyjnych plakatówek, jest to, że nie są one toksyczne ani nie uczulają. Bezpieczeństwo dziecka podczas malowania to podstawa, dlatego te farby mają specjalny skład.


Różnorodność kolorów i łatwość zmywania

Nasze farbki do malowania palcami wyróżniają się licznymi żywymi kolorami. Oferujemy je zarówno w pojedynczych butelkach, jak i w kolorowych zestawach, dzięki którym można zapewnić dzieciom możliwość tworzenia najróżniejszych kreatywnych prac. Jedną z ciekawszych propozycji naszego sklepu są farbki w metalicznych kolorach — doskonałe do tworzenia świetlistych promieni słońca czy kosmicznych scenerii. Farby produkowane są na bazie wody, a zatem dobrze się w niej rozpuszczają, co oznacza łatwość ich zmywania ze skóry dziecka oraz spierania z ubrań. Wykorzystując do malowania palcami specjalne farby z naszej oferty, nie musisz obawiać się o bałagan po zabawie!