Piasek kinetyczny dla dzieci

Czym jest piasek kinetyczny? To specjalna masa plastyczna, która nieco przypomina plastelinę. W odróżnieniu od zwykłego piasku nie jest on sypki. Jednak wcale nie oznacza to, że jest twardy bądź sztywny. To wyjątkowa w dotyku masa, którą lubią dzieci w każdym wieku... a nawet dorośli! Lepienie z piasku kinetycznego ma właściwości terapeutyczne oraz wyciszające.


Uwielbiana przez dzieci alternatywa dla plasteliny

Wiaderko z kolorowym piaskiem kinetycznym umożliwia wspaniałą zabawę zarówno w przedszkolu czy żłobku, jak i w domowym zaciszu. To zabawa, która bardzo dobrze wspiera rozwój motoryki. Piasek jest wyjątkowo miękki oraz łatwy do sprzątania, co również jest jego niewątpliwym atutem. Ponadto nie wysycha i zachowuje właściwości piasku mokrego. Produktu nie należy mieszać z wodą oraz innymi rodzajami piasku. Produkt znajdzie zastosowanie również w gabinecie terapeuty integracji sensorycznej, w którym dzieci uczą się przełamywać swoją niechęć do nieznanych, niekomfortowych dla nich konsystencji.


Piasek kinetyczny nie tylko jako źródło fantastycznej zabawy

Piasek kinetyczny dostępny jest w wielu zróżnicowanych odsłonach kolorystycznych. Zachęcamy do bliższego poznania przygotowanej przez nas oferty. Plastyczna masa w ulubionym odcieniu z pewnością zapewni każdemu maluchowi niezwykłe doznania, gwarantując świetną zabawę, ćwiczenie zdolności manualnych oraz rozwój sensoryki. W przypadku dzieci poniżej trzeciego roku życia wymagany jest nadzór osoby dorosłej. Zachęcamy do bliższego poznania oferty, na którą składa się piasek kinetyczny w kilku kolorach, jak również naturalny piasek do modelowania. Ponadto w sprzedaży posiadamy zestawy kolorowych tacek oraz pokrywy do nich, które ułatwiają przechowywanie plastycznej masy.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę