Dyplomy, medale i puchary dla dzieci

Uczestnictwo dzieci w wieku szkolnym w konkursach, zawodach i olimpiadach to fantastyczny sposób na kształtowanie w nich prawidłowych umiejętności — rywalizacji, dążenia do wygranej, ale również przegrywania. Puchary dla dzieci, medale i dyplomy pozwalają uhonorować dziecko i nagrodzić jego trud włożony w przygotowanie się do współzawodnictwa.


Puchary i medale — nagroda dla zwycięzcy

Medale dla dzieci oraz puchary dostępne w naszym sklepie to cenne wyróżnienie dla każdego zwycięzcy. Można z dumą postawić go w domu na półce. Oferujemy specjalnie zdobione puchary i medale, które można samodzielnie spersonalizować. Wykonane z tworzywa sztucznego świetnie imitują prawdziwe szlachetne kruszce, a ich atrakcyjna cena pozwoli zrealizować niewielkim kosztem naprawdę wartościowe nagrody dla dzieci.


Dyplomy — wyróżnienie dla uczestników

Poprzez kolorowe, efektownie zaprojektowane dyplomy dla dzieci z naszej oferty, można małym kosztem zorganizować nagrody pocieszenia dla wszystkich uczestników konkursu, ale również uhonorować zwycięzców zajmujących pierwsze, drugie i trzecie miejsce. Poza dyplomami oferujemy również kartonowe rożki obfitości oraz birety, dzięki którym można zorganizować naprawdę ciekawą uroczystość pasowania na przedszkolaka lub na ucznia.

Poprzez nagrody dostępne w ofercie naszego sklepu placówki edukacyjne mogą wychowywać młodych, ciekawych świata ludzi, którzy chętnie będą brali udział w rywalizacji na kolejnych etapach nauki, gdyż będzie ona sprawiała im niemałą frajdę!

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę