Dzień Babci i Dziadka

Dekoracje i ozdoby na Dzień Babci i Dziadka

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka. Aby okazać im miłość oraz wdzięczność, dzieci mogą przygotować laurki lub upominki w stylu DIY. Własnoręcznie wykonane ozdoby na Dzień Babci i Dziadka na pewno wywołają wzruszenie oraz uśmiech na twarzy obdarowanej osoby. Wśród przygotowanych przez nas produktów dla dzieci znajdują się artykuły, dzięki którym będzie możliwe stworzenie wyjątkowych upominków oraz dekoracji. Bogaty asortyment obejmuje propozycje zarówno dla dzieci w wieku szkolnym, jak i przedszkolaków.
Nietuzinkowe dekoracje na Dzień Babci i Dziadka wykonane z zaangażowaniem oraz pomysłem będą najpiękniejszym prezentem oraz pamiątką na wiele lat. Zapewniamy między innymi zestawy papierów kolorowych dostępne w różnych rozmiarach. Ponadto w sprzedaży posiadamy rozmaite tasiemki, naklejki, konfetti, a także elementy wykonane z filcu oraz pianki. Dzięki nim będzie możliwe wykonanie pięknej laurki dla Babci oraz Dziadka, a także dekoracji, które będą mogły zostać wykorzystane w dniu ich święta.

DIY z dzieckiem

Proponujemy wysokogatunkowe materiały dostępne w konkurencyjnych cenach. Stawiamy na różnorodność i nieustannie poszerzamy nasz asortyment o nowe propozycje skierowane do dzieci w każdym wieku. Będą one odpowiednie do stworzenia ozdób przewidzianych na Dzień Babci i Dziadka, ale nie tylko. Zachęcamy do przyjrzenia się bliżej przygotowanym przez nas propozycjom, a następnie wybrania produktów, które najlepiej spełnią indywidualne oczekiwania młodych artystów.