Place zabaw z domkiem dla dzieci - Orbis

Place zabaw Orbis zapewniają maluchom niekończącą się rozrywkę na świeżym powietrzu. Dorośli sprawujący opiekę nad dziećmi mogą być spokojni o bezpieczeństwo wszystkich pociech — wszystkie elementy wykonywane są najwyższej jakości solidnych komponentów spełniających rygorystyczne normy europejskie. Wystarczy wybrać jeden z kilku dostępnych w naszym sklepie modeli, by sprawić dzieciom prawdziwą frajdę.


Huśtawki, domki i statki

Oferta marki Orbis obfituje w wiele różnorodnych projektów. Poza tradycyjnymi pojedynczymi albo podwójnymi huśtawkami proponuje między innymi plac zabaw dla dzieci z domkiem. Jest to większa konstrukcja wyposażona w zjeżdżalnię oraz drabinki czy podesty rozlokowane na różnych wysokościach. Prawdziwą przygodą dla dzieci może być podróż statkiem zaopatrzonym w takie elementy do zabawy jak ścianka wspinaczkowa, lina, zjeżdżalnia, gra w kółko i krzyżyk.


Bezpieczeństwo użytkowania

Każdy projekt placu zabaw dla dzieci spełnia unijne normy bezpieczeństwa EN 1176. Poszczególne detale cechuje wykończenie antykorozyjną, odporną na działanie warunków atmosferycznych i promieniowania UV powłoką. Wszystko to sprawia, że place Orbis to inwestycja, która będzie przynosić radość dzieciom przez wiele lat.