Pomoce do logopedii – zestawy

Ćwiczenia logopedyczne to przede wszystkim intensywna praca nad usprawnieniem motoryki małej i dużej oraz lewej i prawej półkuli mózgu, a także gimnastyka narządów artykulacyjnych. Do solidnego wyposażenia gabinetu logopedy przygotowaliśmy wyjątkowe zestawy pomocy do logopedii, niezastąpione w pracy z dziećmi!


Logopedyczny niezbędnik — co warto mieć?

Nasze pomoce dydaktyczne do logopedii to szereg gier, zabaw i książeczek z zadaniami dla dzieci, które zostały opracowane w zgodzie z najnowocześniejszymi i najskuteczniejszymi standardami pracy. Podczas ćwiczenia prawej i lewej półkuli mózgu oraz motoryki doskonale sprawdzają się różnego rodzaju historyjki obrazkowe, oraz zabawy w porządkowanie przedmiotów, wspierające rozwój lewej półkuli mózgu odpowiedzialnej za szeregowanie, ale również logiczne myślenie i mowę.


Jak wyposażyć swój gabinet?

Jeśli chodzi o wartościowe pomoce edukacyjne, logopedia opiera się w dużej mierze na pracy nad materiałami obrazkowo-wyrazowymi, których warto mieć jak najwięcej, aby maluchy pracując z nimi nie nudziły się. Przydatne są również różne gry edukacyjne, które utrwalają nabyte umiejętności, oraz zabawki, które wspierają prawidłową artykulację poszczególnych głosek. Wybierając nasze pomoce do logopedii, możesz niewielkim kosztem wyposażyć swój gabinet w niezbędne materiały, które przydadzą się podczas ćwiczeń z dziećmi najmłodszymi, ale również tymi, które szlifują prawidłową wymowę. Zadbaliśmy o najwyższą jakość dostępnych materiałów, dzięki czemu możesz mieć pewność, że nasze niezbędniki zawierają wszystkie podstawowe, najważniejsze pomoce dydaktyczne.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę