Sizal, rafia i druty dla dzieci

W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę takich produktów jak: sizal, rafia czy druty. Świetnie sprawdzą się w roli kreatywnego elementu do np. własnego rękodzieła.


Wiele produktów

Na Klientów czekają różnorodne produkty wysokiej jakości, w tym m.in.:

rafie naturalne rafie sztuczne sizal sizal w motku papierowe sznurki kolorowe druciki i druciki aluminiowe druty łodygowe

Produkty z powyższej listy sprawdzą się do tworzenia, pakowania prezentów i wielu innych rzeczy, które wymagają kreatywnego podejścia i artykułów.


Sizal

Sizal stanowi najtwardsze włókno roślinne. Powstaje z liści agawy sizalowej. Posiada bardzo wiele zalet, począwszy od wysokiej wytrzymałości, aż po ekologiczny charakter. Stosuje się go m.in. jako liny, linki i sznurki, i w tej ostatniej formie można go u nas zakupić. Dzięki wielu dostępnym opcjom kolorystycznym, sporej elastyczności w połączeniu z trwałością, tzw. sianko sizalowe idealnie sprawdzi do tworzenia małych rękodzieł. Nada się do stworzenia ozdób naściennych czy np. estetycznych podkładek.


Rafia

Rafia powstaje z włókien liści palmy. Posiada bardzo szerokie zastosowanie, szczególnie we florystyce, ale nie tylko. Osoby kreatywne docenią jej potencjał w tworzeniu. Rafia idealnie sprawdzi się do ozdabiania kartek okolicznościowych czy szydełkowania. Na Klientów czeka zarówno rafia naturalna, jak i rafia sztuczna.


Druty

Sprzedajemy różne druty i druciki, które nadadzą się do np. nawlekania ozdób czy innej pracy, wymagającej kreatywnego podejścia i elementów. Co więcej, druty są dostępne w różnych kolorach, więc każdy znajdzie produkt dla siebie.


Inne

W naszym sklepie znajdą Państwo także inne produkty twórcze, w tym m.in.: papierowe sznurki w różnych kolorach czy druty łodygowe.