Quilling

Narzędzia i akcesoria do quillingu dla dzieci

Nasz sklep ma w swojej bogatej ofercie także narzędzia i akcesoria do quillingu. Termin ten oznacza technikę nawijania cienkich pasków papieru w celu uzyskania ciekawych i dekoracyjnych ozdób. Zabawa ta staje się ostatnio coraz bardziej popularna, ponieważ jest to doskonały sposób na nauczenie dzieci dokładności, kreatywności oraz na rozwinięcie ich zdolności manualnych. Jest to również ciekawa alternatywa dla bardziej tradycyjnych zajęć plastycznych, dlatego warto prezentować dzieciom i młodzieży takie techniki jak quilling. Akcesoria, które potrzebne są do tej zabawy, to przede wszystkim cienkie papierowe paski lub ścinki w rozmaitych kolorach, nawijaki oraz inne drobne elementy, takie jak np. oczka. To z nich powstają kwiaty, zwierzęta lub inne fantastyczne wytwory dziecięcej wyobraźni.

Ciekawą i praktyczną propozycją z pewnością jest zestaw do quillingu dla dzieci. Zawiera on wszystkie niezbędne elementy w ilości wystarczającej na wiele godzin zabawy. Można go używać zarówno w przedszkolu, szkole, jak i w domu. Kolorowe paski, ścinki oraz inne elementy dostępne są także jako osobne produkty, a ich cena jest atrakcyjna i zachęca do zakupu. W każdej chwili można uzupełnić zapas i kontynuować tworzenie papierowych dzieł sztuki.

Wyjątkowo ważne jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego też oferujemy sprawdzone towary od renomowanych wytwórców. Należy jednak pamiętać, iż ze względu na małe elementy zabawa ta jest przeznaczona dla dzieci powyżej 3 lat. Mniejsze dzieci powinny bawić się pod nadzorem osoby dorosłej.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę