Wyposażenie meblowe do przedszkoli – meble, stoliki, krzesełka, szatnie, leżaczki przedszkolne, siedziska, dywany


Małe dzieci są bardzo otwarte, ciekawe świata a ich rozwój emocjonalny i edukacyjny następuje bardzo szybko. Jako dorośli powinniśmy umożliwić im wykorzystanie całego drzemiącego w nich potencjału. Najważniejsza jest oczywiście nasza wrażliwość na ich potrzeby, ale powinniśmy także stworzyć komfortowe warunki w przestrzeniach, gdzie spędzają dużo czasu. Przedszkola są takimi miejscami, gdzie wyposażenie sal pod kątem potrzeb dzieci jest bardzo ważna. Moje Bambino przygotowało szeroką ofertę z certyfikowanymi meblami dedykowanymi właśnie do placówek przedszkolnych.
Kolekcje meblowe zawierają miedzy innymi niskie szafki (także takie z chowanymi uchwytami), by dzieci swobodnie mogły korzystać z pomocy przeznaczonych specjalnie dla nich. Warte uwagi są regały 1/8 koła, które pozwolą łatwo i ciekawie podzielić przestrzeń w sali przedszkolnej. Wszystkie zestawy mebli mają szeroką gamę kolorystyczną od stonowanych szarości i pasteli po intensywne kolory pozwalające nadać mocny charakter pomieszczeniom.
W poniższej kategorii znajdą Państwo meble, dzięki którym urządzą Państwo z gustem i nowocześnie wszystkie pomieszczenia w przedszkolu. Polecamy eleganckie szatnie dostosowane do wieku dzieci, ale także duże szafy ubraniowe dla nauczycieli i pracowników. Z nami wyposażą Państwo kuchnię i łazienkę przedszkolną oraz gabinet dyrektora. Dzieci zachwycone będą wewnętrznymi placami zabaw i kącikami tematycznymi.
Ważną grupę naszych produktów stanowią stoliki przedszkolne z zaokrąglonym obrzeżem, ciche stoły i stoliki o różnych kształtach blatu. Wszystkie spełniają obowiązujące normy. Nasze krzesełka przedszkolne także są certyfikowane. Zarówno stoły jak i krzesła kolorystycznie można dobrać do zestawów meblowych.
Ważną grupę produktów w naszym sklepie internetowym stanowią leżaczki do przedszkoli i łóżeczka oraz materacyki. Posiadamy także specjalne szafy do ich przechowywania. Całość oferty uzupełnia pościel dla dzieci.
Nasza oferta obejmuje także wykładziny i dywany jednobarwne i kolorowe. Posiadają one Certyfikat Zgodności tzn. Atest Higieniczny. Pokryte są środkiem uniepalniającym.


Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z pełną ofertą wyposażenia meblowego i dodatków do przedszkoli.