Biblioteczki Premium

Biblioteczki na książki dla najmłodszych

Biblioteczki dla dzieci to bardzo ważne elementy wyposażenia dziecięcego pokoju i kącika czytelniczego w przedszkolu i w żłobku. Dzieci powinny być obeznane z książeczkami od najmłodszych lat! Już maluszki bardzo chętnie przewracają usztywnione karty książek z kolorowymi obrazkami zwierząt czy owoców i uczą się rozpoznawać kolory i literki. Dzieci lubią książki i uwielbiają gdy je im czytamy. Dlatego biblioteczka na książki powinna się znaleźć w każdym domu i placówce oświatowej.

W tej kategorii znajdują się funkcjonalne i estetyczne, kolorowe i drewniane biblioteczki, które zostały wyposażone w wygodne pojemniki z przegródkami na książki. Mebelki zostały wykonane z wysokiej jakości płyty laminowanej w naturalnym kolorze brzozy o grubości 18 mm. Zabezpieczono je obrzeżem ABS, który spełnia funkcję ochronną przed różnego rodzaju uszkodzeniami. Oferowane biblioteczki dostępne są z frontami w bogatej gamie kolorystycznej. Pastelowe i jasne kolory ożywią każde wnętrze, dzięki czemu staną się bardzo atrakcyjnym elementem wyposażenia.

Biblioteczki zaprojektowano w taki sposób, że są całkowicie bezpieczne i przyjazne dla dzieci, ponieważ dzięki zaokrąglonym rantom dziecko nie jest narażone na skaleczenie się ostrą krawędzią. Takie mebelki na przechowywanie książek idealnie nadają się do placówek oświatowych, takich jak żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe oraz świetlice i biblioteki. To także doskonały pomysł za wykorzystanie biblioteczki w aranżacji pokoju swojego dziecka. Wygoda, bezpieczeństwo i radość z czytania sprawi przyjemność każdemu dziecku i jego opiekunowi.

Brak list.
Aby używać list musisz być zalogowany. Logowanie/Rejestracja