Ciche stoły

Cichy stół - sprzymierzeniec wychowawcy przedszkolnego

W przedszkolu nie można obejść się bez stolików, przy których podopieczni będą spożywali posiłki, ale również bawili się, uczyli i ćwiczyli swoje zdolności motoryczne. Hałas spowodowany tymi czynnościami można redukować poprzez stosowanie specjalnych cichych stołów. 
Dostępne w naszej ofercie ciche stoły to specjalne modele mebli dostosowane do wzrostu i potrzeb dzieci, o zaokrąglonych krawędziach blatu. Ich cechą szczególną jest specjalny warstwowy blat, który  amortyzuje uderzenia i redukuje poziom hałasu. Dzięki odpowiedniej powłoce o charakterze antypoślizgowym, udaje się znacząco stłumić dźwięki powstałe podczas przesuwania po stole talerzy, szklanek, mocnego rysowania kredkami, zabawy klockami i innych czynności. W przypadku sal przedszkolnych, w których bawi się jednocześnie wiele dzieci, ten sposób na tłumienie hałasów jest bardzo istotny - pomaga zadbać o większy komfort wszystkich osób przebywających w sali.

Mobilne ciche stoły - maksimum wygody

Dla możliwie jak największej wygody użytkowania oferujemy do sal przedszkolnych mobilne ciche stoły. To stoliki z powierzchnią antypoślizgową w różnych kolorach, redukującą dźwięki powstałe przez szuranie czy uderzanie w blat. Dodatkowo taki mobilny cichy stół posiada także kółka, które ułatwiają jego przesuwanie po całej sali. Mając cichy stół w przedszkolu, można jeszcze wygodniej organizować pracę nauczycieli bez niepotrzebnego hałasu, a także wysiłku spowodowanego koniecznością częstego przesuwania stolików. Oferujemy ciche stoły w wielu wariantach kolorystycznych, a także w rozmaitych kształtach pozwalających jeszcze lepiej dopasować meble do konkretnej sali przedszkolnej.