Kolekcja mebli Flexi

Uniwersalne kolorowe meble do przedszkoli

Umeblowanie sali przedszkolnej jest o wiele prostsze, gdy wykorzystuje się do tego specjalnie skonstruowane kolekcje mebli Flexi. Dopasowując poszczególne moduły można stworzyć w sali przedszkolnej wspaniałe miejsce do porządkowania zabawek oraz materiałów edukacyjnych, dostępne zarówno dla maluchów, jak i nauczycieli wychowania przedszkolnego.
W celu zapewnienia najwyższej jakości wyposażenia sali przedszkolnej, warto sięgnąć po specjalne, kolorowe szafki do przedszkola marki Flexi. Charakteryzują się one dopasowaniem ich funkcjonalności do potrzeb najmłodszych. Regały i półki do przedszkola Flexi służą przede wszystkim do utrzymywania ładu w sali, poprzez umieszczanie w nich zabawek oraz materiałów niezbędnych podczas edukacji przedszkolnej. Maluchy dzięki wygodnym szufladom uczą się sortować i porządkować swoje zabawki oraz utrzymywać czystość dookoła siebie.

Kolekcja Flexi - czym się wyróżnia?

Kolorowe szafki do przedszkola Flexi występują w różnych konfiguracjach - pod względem liczby szuflad, szafek, również tych zamykanych na kluczyk, półek oraz wysuwanych koszy na zabawki. Dzięki temu osoby odpowiedzialne za zakup wyposażenia do sali mogą wybrać ten wariant, który najlepiej odpowiada konkretnym potrzebom wychowawcy. Meble wykonano z wysokiej jakości płyty meblowej z zachowaniem wszelkich środków mających na uwadze ich użytkowanie przez najmłodszych. To gładkie krawędzie, szuflady bez uchwytów, bezpieczne sposoby domykania. Wszystko to w zestawieniu z żywymi kolorami oraz przyjemnymi dla oka kształtami sprawia, że kolekcja Flexi to naprawdę wartościowe meble. Z pewnością szybko zostaną zaakceptowane przez dzieci, które na co dzień będą z nich korzystały.