Zabawkowe kuchnie dla dzieci

Kuchnia dla dziecka to marzenie każdego małego miłośnika gotowania. Wysokiej jakości elementy wyposażenia, pozwolą na zorganizowanie edukacyjnej przestrzeni poznawczej dla maluchów zarówno w domu, jak i żłobku czy przedszkolu. Kąciki kuchenne dla dzieci pobudzają wyobraźnię oraz wspomagają rozwój dziecka poprzez zabawę i odgrywanie ról. Kuchenka, lodówka, zmywarka i oraz meble do przechowywania akcesoriów wzbogacą każdy kącik zabaw. Dzieci obserwują otoczenie i chętnie naśladują domowe czynności, co poprzez zabawę przygotowuje je do dorosłego życia.

Kuchnie do zabawy dla dziecka wykonane są trwałych, łatwych do utrzymania w czystości tworzyw, dzięki czemu zarówno zabawa, jak i sprzątanie będą przyjemnością. Poszczególne elementy wyposażenia dostępne w naszej ofercie, są z sobą kompatybilne, dzięki czemu całość wygląda kolorowo i estetycznie. W wersji mini oferujemy między innymi: piekarnik, lodówkę, zlew, zmywarkę, pralkę, półki i komody.

W ofercie Moje Bambino znajduje się również szeroka gama plastikowych i drewnianych akcesoriów do kuchni. Dzięki kącikom kuchennym można łatwo wprowadzić do dziecięcych zabaw elementy edukacji na temat zdrowego odżywiania.