Kolekcja mebli Grande do przedszkola

Kolekcja mebli Grande - szafki i półki

Dzieci zazwyczaj spędzają w przedszkolu dużo czasu dlatego powinny mieć tam zapewnione komfortowe warunki pobytu. Aby im takie zapewnić potrzebne są funkcjonalne i bezpieczne elementy wyposażenia. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, jakimi są żłobki, przedszkola i szkoły nasz sklep internetowy zadbał o najwyższe standardy jakości oferowanych produktów. Prezentowana kolekcja mebli Grande spełnia wszystkie wymogi dotyczące bezpieczeństwa, a przy tym jest efektowna i praktyczna.

W kolekcji Grande znajdują się szafki i półki do przedszkola w różnych rozmiarach i wariantach kolorystycznych. Posiadamy bogaty asortyment zestawów meblowych, które wyposażone są w pojemne szafki zamykane na kluczyk lub przestronne, otwarte półki. Zapewniają one dużo miejsca do przechowywania, co jest bardzo praktycznym i wygodnym rozwiązaniem. Wykonane zostały z wysokiej jakości płyty laminowanej, która jest odporna na uszkodzenia i łatwa do utrzymania w czystości. Wysoka jakość w połączeniu z nowoczesną, elegancką stylistyką sprawią, że każda sala przedszkolna będzie praktyczna i przyjemna w użytkowaniu, pełna przyjaznej atmosfery.

W ofercie mamy także szafki do szatni, które posiadają praktyczne schowki. To meble z drzwiczkami z cichym domykiem, zamykane na zamek. Dzieci mogą w nich przechowywać plecaki, podręczniki czy strój sportowy na zajęcia gimnastyczne. W kolekcji Grande znajdują się także szafki-organizery, które wyposażono w liczne półki o różnych wielkościach, co pozwala na uporządkowanie zarówno większych przedmiotów, jak i małych drobiazgów. Regały z szerokimi szufladami doskonale się sprawdzą do przechowywania dużych kolorowych papierów czy bloków, potrzebnych na prace plastyczne. Meble z kolekcji Grande zaprojektowano specjalnie na potrzeby placówek przedszkolnych i szkolnych. To produkty wysokiej klasy, które w naszym sklepie dostępne są w przystępnej cenie.