Siedziska Modern

Siedziska do poczekalni i kanapy dziecięce Modern

Chociaż dzieci są bardzo energiczne i lubią żywiołową zabawę to jednak czasami potrzebują chwili wytchnienia. Właśnie dlatego w przedszkolu powinny się znaleźć wygodne i funkcjonalne siedziska dla dzieci. To elementy wyposażenia niezbędne w każdej sali przedszkolnej, które zapewniają najmłodszym odpoczynek i przyjemny relaks. Powinny być one nie tylko estetyczne, ale także wygodne dla najmłodszych użytkowników. Takie właśnie siedziska znajdują się w naszej ofercie.
Nasz sklep internetowy to przyjazne miejsce, gdzie żłobki, przedszkola i szkoły mogą się zaopatrzyć w bezpieczne i funkcjonalne meble. W ofercie mamy bogaty wybór produktów, pośród których znajdują się siedziska do poczekalni i kanapy dla dzieci. Oferujemy zarówno zestawy składające się z dwóch kanap, siedziska małego i dużego, jak i samodzielne modele, takie jak kanapy z oparciem, siedziska duże, małe oraz narożne. Zostały one wykonane z wysokogatunkowych materiałów, odpornych na zaplamienia i uszkodzenia, takich jak mikrofaza czy tkanina trudnopalna.
Kanapa dziecięca wyposażona jest w siedziska z pianki na drewnianym stelażu. Dzięki temu, że pokryto ja miękkim materiałem jest bardzo przyjemna w dotyku, a siedzenie na niej to prawdziwa przyjemność.
Oferowane elementy wyposażenia posiadają rozmaite kształty, rozmiary i warianty kolorystyczne. Dzięki bogatej ofercie produktowej można idealnie dopasować kanapy i siedziska do warunków lokalowych danej przestrzeni i zapewnić najmłodszym miłe spędzenie czasu w przedszkolu.
Prezentowane modele pochodzą z kolekcji Modern, która wyróżnia się najwyższym poziomem estetyki i funkcjonalności. To produkty o wielu zaletach, idealne zarówno do przedszkolnej poczekalni, jak i na wyposażenie sali.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę