Fotele i pufy Inflamea

Kolorowe fotele i pufy dla dzieci Inflamea

W każdym przedszkolu ważnym elementem wyposażenia są siedziska, takie jak pufy i fotele. Ich wykorzystanie umożliwia stworzenie dzieciom wygodnego miejsca do słuchania bajek, czytania książek czy słuchania ciekawych historii, opowiadanych przez nauczyciela. Kolorowe pufy to miejsca z których dzieci na pewno będą chętnie korzystały dlatego każda placówka powinna w takie produkty zainwestować. Bardzo dobrym wyborem są pufy i siedziska Inflamea, które są dostępne w naszym sklepie internetowym.
Prezentowane siedziska cechują się nowoczesnym wzornictwem i ergonomicznym kształtem, co zapewnia najmłodszym użytkownikom maksimum wygody. W ofercie mamy zestawy puf o zróżnicowanej wielkości. Siedziska pokryte zostały wysokiej jakości materiałem, wytrzymałym i odpornym na zaplamienia i zabrudzenia. Posiadają praktyczne stopki, zapewniające siedziskom stabilność i bezpieczne użytkowanie. Kolorowa pufa do przedszkola może być jedno, dwu, a nawet trzyosobowa. Oferujemy siedziska w różnych wielkościach i w bardzo atrakcyjnych kolorach, co pozwala tworzyć atrakcyjne kompozycje.
W ofercie mamy także kolorowe fotele dla dzieci w zestawach ze stołem owalnym lub jako samodzielne meble. To produkty estetyczne o dużej wytrzymałości, odporne na uszkodzenia i zaplamienia w których wykorzystano pokrycie z najwyższej jakości tkaniny. Zostały one wyposażone w nóżki z metalu, które umożliwiają poziomowanie mebli. Oferujemy także możliwość wypełnienia foteli z trudnopalnej pianki. Prezentowane siedziska dostępne są w wielu atrakcyjnych wzorach, takich jak, np. fotel narożny czy rogowy, co pozwala na maksymalne wykorzystanie metrażu.
Kolorowe fotele i pufy pozwalają na swobodne kreowanie przestrzeni, dzięki czemu można stworzyć aranżację dopasowaną do konkretnych potrzeb danej placówki.