Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
0 3130
Dostępność
więcej... mniej
Kolor
więcej... mniej
Format
więcej... mniej
Gramatura
więcej... mniej
Kształt kredek
więcej... mniej
Rodzaj kredek
więcej... mniej
Zestawy stolikowe
więcej... mniej
Pakiet
więcej... mniej
Filtry
Akcesoria szkolne

Artykuły szkolne – akcesoria dla ucznia.

Zakup wyprawki szkolnej to dla każdego ucznia, zwłaszcza pierwszoklasisty ważne wydarzenie. Trzeba zaopatrzyć się w zeszyty, kredki, mazaki, ołówki, gumki, kleje czy linijki. Lista akcesoriów szkolnych jest zazwyczaj długa i dodatkowo trzeba ją uzupełniać jeszcze w trakcie roku szkolnego. Dla młodego ucznia i tego ze starszych klas duże znaczenie ma nie tylko wygląd, ale i jakość artykułów szkolnych, na których przecież pracują przez cały rok szkolny. Dzieci zwracają uwagę, by kredki i ołówki łatwo dały się prowadzić po papierze i miały kolory, o  których sobie wymarzyły. Równie ważne są wygodne w użyciu nożyczki i klej, który łatwo i trwale przyklei skrupulatnie wycięte pomoce dydaktyczne.
Na sklepie internetowym Moje Bambino zaopatrzą się Państwo we wszystkie niezbędne artykuły szkolne, które są trwałe i solidnie wykonane. Pierwsze trzy lata nauki w szkole zazwyczaj wiążą się z koniecznością zakupu większej ilości i bardzo zróżnicowanych artykułów szkolnych i plastycznych. Polecamy szczególnie wyprawki plastyczne, które kompleksowa zaopatrzą dzieci w artykuły plastyczne oraz papiery rysunkowe w szerokiej gamie kolorystycznej. Na naszym sklepie internetowym znajdą Państwo także różne zestawy artykułów do prac kreatywnych.
Żaden uczeń nie może jednak obejść się bez plecaka i piórnika. Polecamy funkcjonalne, profilowane i ergonomiczne plecaki szkolne w bogatej gamie kolorystycznej dedykowane zarówno uczniom, jak i uczennicom. Plecaki zwykle wykonane są z nieprzemakalnego materiału i posiadają obowiązkowe elementy odblaskowe. Warty podkreślenia jest modny design plecaków do szkoły. Do plecaka łatwo można dopasować piórnik, który pomieści wiele szkolnych artykułów.
Mamy nadzieję, że wszechstronna oferta artykułów szkolnych w sklepie Moje Bambino spełni Państwa oczekiwania i znajdą Państwo potrzebne akcesoria dla uczniów.