W Moje Bambino doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób właściwa integracja sensoryczna wpływa na zdolności poznawcze i rozwojowe u dziecka. W tym celu zaprojektowaliśmy całe kolekcje stylowych mebli i zestawów sensorycznych, które idealnie sprawdzają się jako element aranżacji bezpiecznej przestrzeni edukacyjnej dla najmłodszych.

Całość naszej oferty uzupełniają pomoce edukacyjne, wspierające rozwój percepcji: wzrokowej, słuchowej, dotykowej i zapachowej. Dodatkowo znajdą Państwo u nas: klocki konstrukcyjne, kształtki rehabilitacyjne, labirynty manipulacyjne, układanki, mozaiki, piłki, tabliczki manipulacyjne, a nawet pomoce do ćwiczeń równowagi, czyli produkty wspierające rozwój małej i dużej motoryki.

Tym, co wyróżnia nasze produkty jest najwyższa jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu niezawodne pomoce edukacyjne, wspierające rozwój dziecka.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań, nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.

Integracja sensoryczna – zabawki i sprzęt

W Moje Bambino doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, w jaki sposób właściwa integracja sensoryczna wpływa na zdolności poznawcze i rozwojowe u dziecka. W tym celu zaprojektowaliśmy całe kolekcje stylowych mebli i zestawów sensorycznych, które idealnie sprawdzają się jako element aranżacji bezpiecznej przestrzeni edukacyjnej dla najmłodszych. Oferowane zabawki sensoryczne nie tylko dostarczają bodźców dotykowych, ale także ułatwiają ćwiczenie zdolności manualnych poprzez poprawę koordynacji wzrokowo - ruchowej.

Integracja sensoryczna jest złożonym procesem stymulowania rozwoju społecznego i ruchowego dlatego należy podejść do niego w kompleksowy sposób. Całość naszej oferty uzupełniają pomoce edukacyjne, wspierające rozwój percepcji: wzrokowej, słuchowej, dotykowej i zapachowej. Dodatkowo znajdą Państwo u nas zabawki edukacyjne jak: klocki konstrukcyjne, kształtki rehabilitacyjne, labirynty manipulacyjne, układanki, mozaiki, piłki, tabliczki manipulacyjne, a nawet pomoce do ćwiczeń równowagi, czyli produkty wspierające rozwój małej i dużej motoryki.

Tym, co wyróżnia nasze produkty jest najwyższa jakość. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać Państwu niezawodne pomoce edukacyjne, wspierające rozwój dziecka.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W razie jakichkolwiek pytań nasi konsultanci pozostają do Państwa dyspozycji.