Pracownie przedmiotowe - rezerwa subwencji oświatowej 2019

PODSTAWOWE PAKIETY POMOCY DYDAKTYCZNYCH
ROZSZERZONE PAKIETY POMOCY DYDAKTYCZNYCH
KOMPLEKSOWA OFERTA POMOCY DYDAKTYCZNYCH DO PRACOWNI PRZYRODNICZYCH
baner_pracownie

Sklep Moje Bambino posiada bardzo szeroką ofertę pomocy edukacyjnych do pracowni przyrodniczych. Obejmuje ona zarówno pomoce do biologii, fizyki, chemii jak i geografii, w tym szkolny sprzęt laboratoryjny, urządzenia pomiarowe, modele, tablice edukacyjne i wiele innych. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej bogatej oferty, by uzupełnić szkolne pracownie przedmiotowe w wysokiej jakości pomoce dydaktyczne w ramach środków otrzymanych z rezerwy oświatowej 2019.

KALKULATORY POMOCY DYDAKTYCZNYCH
Fizyka%20-%20kalkulator%20pomoce%20dydak
Chemia%20-%20kalkulator%20pomoce%20dydak
Biologia%20-%20kalkulator%20pomoce%20dyd
Geografia%20-%20kalkulator%20pomoce%20dy
POLECANE PRODUKTY
katalog_pracownie_przyrodnicze_okladka
10.png
11.png
12.png

W ramach kryterium V rezerwy oświatowej Moje Bambino przygotowało ofertę skrojoną pod Państwa potrzeby. Przedstawione pakiety zawierają pomoce dydaktyczne do pracowni przyrodniczych w wersji podstawowej oraz w formie kompleksowego wyposażenia w formie Excela. Dodatkowo do każdego pakietu przygotowaliśmy wniosek z uzupełnionymi produktami z danego pakietu pomocy dydaktycznych. Mamy nadzieję, że nasza oferta będzie dla Państwa inspiracją a zakupy przyjemnością.

W polecanych produktach znajdą Państwo nasze modułowe pomoce, które można wykorzystać zarówno na lekcjach biologii, fizyki, chemii jak i geografii. Zawierają one nie tylko sprzęt i materiały niezbędne do przeprowadzenia doświadczeń przez uczniów, ale także scenariusze lekcji doświadczalnych z opracowaniem metodycznym dla nauczycieli.

W naszej ofercie znajdą Państwo także wysokiej jakości meble laboratoryjne, które zapewnią komfort pracy i bezpieczeństwo uczniom i nauczycielom w każdej pracowni przyrodniczej. Zachęcamy także do odwiedzenia strony z naszymi aranżacjami pracowni przedmiotowych.

Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty pomocy dydaktycznych do pracowni przyrodniczych, która została przygotowana specjalnie pod subwencję rezerwy oświatowej 2019.