Świetlica

Wyposażenie meblowe świetlicy szkolnej.

Szkoła dla dzieci, zwłaszcza w młodszych klasach, to nie tylko miejsce, gdzie intensywnie uczą się na lekcjach. Równie ważna jest świetlica, gdzie spędzają wiele godzin bawiąc się z rówieśnikami. Ale świetlica to także miejsce, gdzie dzieci odrabiają lekcje, grają na komputerze, czytają książki a nawet jedzą przekąski. Taka różnorodność aktywności sprawia, że szkolna świetlica powinna być urządzona strefowo.

Warto, przy urządzaniu świetlicy rozważyć zakup szerokiego stołu przy którym kilkoro dzieci będzie mogło bawić się klockami lub puzlami. Polecamy szczególnie ciche stoły, które sprawią, że nawet upadające przedmioty nie będą negatywnie wpływać na akustykę pomieszczenia. Warte uwagi są także mobilne stoły Mila z blatami w różnych kształtach i kolorach, które można dowolnie ze sobą łączyć. Dają one możliwość szybkiej zmiany aranżacji świetlicy. Podstawą wyposażenia każdego pomieszczenia dla dzieci są także wygodne i solidne krzesła. Do świetlicy polecamy między innymi certyfikowane krzesła z tworzywa Flexi i Colores

Ważnym elementem wyposażenia świetlicy szkolnej są także kanapy i pufy, gdzie dzieci mogą odpocząć. Świetnym rozwiązaniem będą także siedziska modułowe, które można ze sobą dowolnie zestawiać kolorystycznie i w różne kształty.

Planując zakup wyposażenia do świetlicy szkolnej warto uwzględnić w niej także miejsce na szafki na plecaki, regały na akcesoria plastyczne i sportowe. A dopełnieniem aranżacji świetlicy będzie kącik komputerowy z wygodnym krzesłem obrotowym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą Moje Bambino mebli do świetlicy szkolnej.