Trampoliny na plac zabaw

Różne rodzaje trampolin na plac zabaw dla dzieci

Zabawy ruchowe na świeżym powietrzu zawsze pozytywnie wpływają na kondycję i postawę ciała dzieci. Do jednych z bardzo praktycznych akcesoriów służących rozrywce maluchów należą trampoliny. Skakanie na trampolinie daje dziecku bardzo dużo radości i przyjemności. Ponadto jest znakomitą formą aktywności fizycznej i gwarantuje dużą dawkę pozytywnej energii. Właśnie dlatego warto by na swoim placu zabaw miały je także przedszkola.

Kolorowe trampoliny naziemne do ogrodu

Trampolina na plac zabaw to znakomity sposób na sprawienie przyjemności dzieciom i zapewnienie im radosnej aktywności fizycznej. W naszym sklepie znajdują się trampoliny ziemne w różnych rozmiarach, które przeznaczone są dla mniejszych dzieci w wielu od 1-8 lat. Mata trampoliny naziemnej wykonana jest z wysokiej jakości elementów, które są odporne na ścieranie i uszkodzenia mechaniczne. Mata posiada antypoślizgowe wypustki, które nawleczone są na stalowe linki, znajdujące się w elastycznej otulinie. Trampolina ma konstrukcję skrzyni ze stali ocynkowanej ogniowo, która osłonięta jest elastyczną powłoką poliuretanowo-gumową. Dzięki takiemu rozwiązaniu jest wytrzymała i w pełni bezpieczna dla małych dzieci.
W ofercie mamy także trampoliny, które są montowane poniżej poziomu terenu. Górna powierzchnia trampoliny wykonana jest z nawierzchni z EPDM, zaś obudowa z ocynkowanej blachy stalowej. Modułowe łączniki przeplatane stalowymi linkami są elementami, z których wykonana jest mata. Sprężyny są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Każda prezentowana trampolina ziemna dla dzieci spełnia rygorystyczne normy dotyczące wytrzymałości i bezpieczeństwa. To produkty wysokiej jakości, które dostosowane są dla dzieci w różnym wieku. Taki element do skakania uatrakcyjni plac zabaw każdego przedszkola.