Jak to się stało?

Kod produktu: 199075
Dostępny

189,90 zł­­

Brutto
Z dniem 2024-03-01 cena produktu uległa zmianie ze względu na wzrost cen od dostawcy.
Opis
Materiały dla nauczyciela

Gra edukacyjna „Jak to się stało” ma na celu ćwiczenie myślenia przyczynowo skutkowego oraz uświadomienie dzieciom konsekwencji nieprzestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa.

Gra składa się z 4 magnetycznych plansz formatu A3 przedstawiających różne sytuacje, w których konieczna jest interwencja przedstawicieli służb ratowniczych (strażaka, policjanta, lekarza i ratownika) oraz z 16 mniejszych magnetycznych obrazków (po 4 obrazki do każdej tabliczki), przedstawiających niebezpieczne zachowania, które mogły doprowadzić do danych wydarzeń.


Gra edukacyjna polega na:

    Dobieraniu do dużej planszy mniejszych obrazków według zasady „Jakie zachowanie mogło doprowadzić do danej sytuacji?oraz
    Opowiadaniu historii o tym (co doprowadziło do niebezpiecznej sytuacji, jakie są ich konsekwencje, jak należy się zachować, a czego nie wolno robić w określonych sytuacjach?)


Skład:

• 4 tabliczki rozmiaru A3

• 16 magnetycznych obrazków 6 x 6 cm

Gra edukacyjna „Jak to się stało” dedykowana jest do przedszkoli, szkół, uczy jak unikać niebezpiecznych sytuacji.


Gra edukacyjna „Jak to się stało?” umożliwia realizację założeń ustawy programowej w odniesieniu do konieczności opanowania przez dziecko umiejętności przyjmowania konsekwencji swojego postępowania oraz wiedzy z zakresu dbania o bezpieczeństwo własne i innych osób.

    od 4 lat


• od 4 lat

OSTRZEŻENIE:
  • Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
  • Produkt zawiera magnesy lub części magnetyczne. Magnesy przyciągnięte do siebie lub przywierające do przedmiotu metalowego w organizmie człowieka mogą być przyczyną poważnych, a nawet śmiertelnych obrażeń. W przypadku połknięcia magnesów lub wprowadzenia ich do dróg oddechowych należy natychmiast zwrócić się o pomoc lekarską.
Materiały dla nauczyciela
Do pobrania:

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę