Quadro - zestaw 12454, metalowe słupy

Kod produktu: NV12454MPN
Złóż zamówienie

43 599,90 zł­­

Brutto
Z dniem 2024-09-03 cena produktu uległa zmianie ze względu na wzrost cen od dostawcy.
Opis
Zestaw składa się z podestu, wysokiej zjeżdżalni, schodków, drabinki, ścianki wspinaczkowej, wejścia linowego oraz żagla na maszcie.

• liczba użytkowników 25

• wym. całkowite 681 x 310 x 391 cm

• wys. swobodnego upadku 150 cm

• wym. strefy bezpieczeństwa 1036 x 610 cm

• pow. strefy bezpieczeństwa 46,5m2

Kolekcja powstała z myślą o najmłodszych dzieciach. Zachęca je do zabawy poprzez żywe kolory i ciekawy wygląd. Urządzenia sprawdzą się na osiedlowych i przyszkolnych placach zabaw. Dzieci będą spędzać aktywnie czas w bezpiecznym i komfortowym otoczeniu, co wpłynie pozytywnie na ich rozwój fizyczny i społeczny. Z kolei dostępne manipulacje pomogą ćwiczyć mala motorykę, koordynację wzrokowo-ruchową i logiczne myślenie.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA:
• konstrukcja: słupy nośne kwadratowe o przekroju 90 x 90 mm ze stali S235, cynkowanej i lakierowanej proszkowo, zabezpieczone od góry korkami z tworzywa; montowane bezpośrednio w gruncie;
• dachy i zabezpieczenia: z wysokociśnieniowego polietylenu HDPE o gr. 15 mm;
• podesty: z płyty antypoślizgowej 85 x 85 cm o gr. 18 mm, osadzonej na stelażu metalowym;
• zjeżdżalnie: ślizgi ze stali nierdzewnej o gr. 1,5 mm, burty - szare z HDPE 19 mm, zielone - z HDPE 15 mm;
• elementy dodatkowe: liny polipropylenowe 16 mm, ze stalowym rdzeniem; wysokiej jakości, kolorowe kamienie wspinaczkowe; tunel z PP i PE; bulaj wykonany z poliwęglanu.
• od 3 do 14 lat

Producent/Importer/Dostawca

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę
WeedesignSupp.backlink.title.4 WeedesignSupp.backlink.title.1