Sortery

Sortery manipulacyjne dla dzieci


Sortery do przedszkola to jedne z podstawowych, uwielbianych przez dzieci zabawek, które dostępne są w niezwykle zróżnicowanych odsłonach. Wykonane z tworzywa sztucznego lub drewna układanki rozwijają zdolności manualne dzieci, a także ćwiczą precyzję małych rączek. Niektóre z sorterów manipulacyjnych wspomagają również naukę kolorów, kształtów czy liczenia. Sortery dla dzieci szybko się nie nudzą, nie zajmują wiele miejsca, mają niską cenę, za to dostarczają wyjątkowo dużo frajdy zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym pociechom.

Nieustannie wzbogacamy naszą ofertę o ciekawe propozycje, które łączy wysoka jakość oraz wykonanie z wielką dbałością o detale. Ciekawą propozycją jest niewątpliwie sorter - Arka Noego. Drewniany model statku z zestawem zwierzątek z pewnością przypadnie do gustu maluchom i pozwoli na wspaniałą, wielogodzinną zabawę, która bardzo dobrze będzie wpływała na sprawność manualną dzieci.
Zainteresowaniem odwiedzających nas klientów cieszy się również tak zwana Mądra Kula. To zabawka, która posiada kilka otworów o różnym kształcie, a do każdego z nich należy dopasować odpowiednie klocki. Wykonana w staranny sposób uczy kojarzenia oraz logicznego myślenia, rozwija także koordynację wzrokowo-ruchową. Manipulacyjny sorter z pewnością zwróci uwagę maluchów w różnym wieku - zarówno przedszkolaków, jak i młodszych dzieci.

Nasze produkty charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, a także są wykonane z trwałych i odpornych na uszkodzenia materiałów. Niewątpliwym atutem jest również niewielka cena za sortery dla dzieci dostępne w licznych odsłonach. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wszystkie osoby zainteresowane zabawkami z zakresu małej motoryki