Przybijanki

Przybijanki dla dzieci do przedszkola

Zabawa z przybijanką polega na tworzeniu przy pomocy pinezek własnych konfiguracji ze specjalnych drewnianych kształtów. Maluch, posługując się młoteczkiem, przybija kształty, tworząc w ten sposób obrazek. Przybijanki są zabawkami kreatywnymi, dostarczającymi pozytywnych wrażeń dzieciom w różnym wieku a zwłaszcza przedszkolakom. Tego typu rozrywka pozwala na rozwijanie małej motoryki, koncentracji, koordynacji oko-ręka, kreatywnego myślenia oraz wyobraźni.
Drewniane przybijanki do przedszkola dostępne są w naszym sklepie internetowym w licznych odsłonach. W sprzedaży posiadamy wzory skierowane do dziewcząt oraz chłopców. Interesującą propozycją są również przybijanki, dzięki którym możliwe jest tworzenie mozaiki za pomocą kształtów geometrycznych w zróżnicowanych kolorach. Mamy nadzieję, że nasze propozycje spotkają się z uznaniem dzieci oraz ich opiekunów.
Przybijanki są zabawkami pochodzącymi z działu obejmującego produkty wspomagające rozwój małej motoryki u dzieci w przedszkolu. Mała motoryka ma istotny wpływ na dalszą naukę dziecka - malowania, pisania oraz wykonywania innych czynności, które wymagają sprawnych rąk, a zwłaszcza dłoni. Przybijanka dla dzieci, jak również inne akcesoria dostępne w ramach przygotowanej przez nas oferty, na pewno będą doskonałą formą rozwijania tych sprawności poprzez zabawę. Gwarantujemy duży wybór artykułów dostępnych w przystępnych cenach. Wszystkie produkty są wykonane w przemyślany sposób i charakteryzują się nie tylko ciekawą kolorystyką, ale przede wszystkim bardzo dobrą jakością wykonania.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę