• 821003N
  • oczekujemy na dostawę
  • Darmowa dostawa!

999,90 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Produkty stanowią rozbudowę Magicznego Dywanu (821001). Należy zakupić Magiczny Dywan, aby móc użytkować Angielski quiz dla przedszkolaków i Rozszerzony angielski quiz dla przedszkolaków.

Język angielski jest najpopularniejszym językiem wśród osób uczących się języków obcych. Jego znajomość ułatwia nie tylko towarzyską komunikację z obcokrajowcami i poruszanie się podczas wyjazdów zagranicznych, ale także jest coraz częściej niezbędny do funkcjonowania w życiu szkolnym, podczas stypendiów zagranicznych oraz w późniejszym życiu zawodowym.

Warto, aby dziecko przyswajało język w możliwie naturalny sposób, a więc poprzez zabawę - indywidualną i grupową. Poznawanie nazw zwierząt, ubrań, jedzenia, zabawek i innych przedmiotów z własnego otoczenia poprzez gry i zabawy pozwala przyswoić duży zakres słów i fraz.

Angielski quiz dla przedszkolaków I składa się z 4 gier do Magicznego Dywanu. Rozszerzony angielski quiz dla przedszkolaków II to dodatkowe 5 gier, czyli 9 gier łącznie. Quizy przeznaczone są przede wszystkim do prowadzenia zajęć w przedszkolu i w klasach I szkoły podstawowej. Zestaw gier pozwala nauczycielowi na połączenie zabawach ruchowych z nauką języka. Może on swobodnie dodawać własne polecenia i zadania dla dzieci. Już wkrótce zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi scenariuszami zajęć opartymi o nasze gry.

Zestaw do angielskiego to połączenie ćwiczeń umysłowych z fizycznymi. Gry przeznaczone są do zajęć edukacyjnych w grupie z zakresu nauki i powtarzania wiadomości i umiejętności.
• MERRY GO ROUND - zakres tematyczny - czynności, zwierzęta dzikie, zwierzęta domowe, owady. Dzikie i domowe zwierzęta, owady oraz... mała niespodzianka. Zakręć karuzelą i zobacz jaką kategorię wylosujesz. Kiedy usłyszysz angielską nazwę, wybierz właściwy obrazek i po prostu wskocz na niego. Jeśli odpowiesz dobrze lektor powtórzy słowo i będziesz mógł znów wylosować nową kategorię i poznać nowe słowa.

4 gry wspólne dla Angielskiego quizu dla przedszkolaków I i Rozszerzonego angielskiego quizu dla przedszkolaków II to:
• ENGLISH FOR FUN - zakres tematyczny - kolory, liczby, czynności. Baw się i ucz się angielskiego. Stań na polu start i zacznij grę. Lektor wypowie nazwę obrazka, a ty jak najszybciej postaraj się na niego wskoczyć. Następny poziom gry pozwoli Ci zagrać na punkty i sprawdzić jak dużo już wiesz.
• RIDDLE MIX - zakres tematyczny - owoce, warzywa, jedzenie. Sprawdź swój refleks i pamięć wypełniając koszyk jak największą liczbą spadających obrazków. Zapamiętaj ich nazwy w języku angielskim, na kolejnym poziomie gry będziesz mógł sprawdzić ile zapamiętałeś!
• ALFABET - zakres tematyczny - litery alfabetu w połączeniu z nazwami (sprzęty, części garderoby itp.). Wskocz na wybrane pole, a usłyszysz jaką nazwę posiada przedstawiony obrazek. Usłyszysz ją w języku angielskim więc koniecznie powtórz i zapamiętaj! Następny poziom gry pozwoli Ci sprawdzić ile nazw zapamiętałeś i czy kojarzysz przedmioty, które zaczynają się na daną literę alfabetu.

Załączniki

Szczegóły produktu

Wiek
3-6 lat
Przeznaczenie
przedszkole

Mogą Ci się spodobać Uzupełniające