Oświetlenie do realizacji nagrań w szkole

Funkcjonalne oświetlenie do realizacji nagrań to sprzęt, dzięki któremu można stworzyć efektywnie prezentujące się tło dla materiału filmowego, streamingu, a nawet sesji zdjęciowej. Jasna lampa w połączeniu ze statywem i zestawem sterującym sprawi, że użytkownik któregokolwiek z naszych zestawów, będzie miał do dyspozycji nieograniczoną liczbę wariantów oświetleniowych.

Lampy o zróżnicowanych możliwościach

Każda dostępna u nas lampa softbox jest rozwiązaniem zapewniającym bardzo zróżnicowane warunki oświetleniowe. Użytkownik może sterować położeniem lampy, jej jasnością, a w przypadku niektórych modeli także jej barwą światła. Dzięki temu jest on w stanie stworzyć tło świetlne zarówno dla amatorskich, jak i profesjonalnych nagrań. Co więcej, istnieje też możliwość sterowania ich bardzo rozbudowanymi parametrami pracy (zależnie od wybranego modelu).

Ergonomia pracy

Dostępne w naszej ofercie lampy charakteryzują się maksymalną ergonomią. Można je stabilnie usytuować na gruncie i to bez obaw, że z jakiegoś powodu mogłyby się one przewrócić. Co więcej, lampy te zapewniają możliwość zasilania za pośrednictwem akumulatora, co przedkłada się na pełną niezależność względem zasilania sieciowego. Każdy nasz zestaw oświetleniowy będzie idealnym rozwiązaniem dla internetowego twórcy.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę