Zestaw szkolny do pracowni audio-video

Kompleksowy system audio-wideo to zestaw urządzeń, dzięki którym można stworzyć profesjonalne warunki do realizacji różnego rodzaju nagrań. W ramach prezentowanych przez nas zestawów proponujemy nie tylko sprzęt do obróbki multimediów, ale też szereg niezbędnych akcesoriów do oświetlenia i nagłośnienia.

Profesjonalne zgrywanie materiału

Najważniejszym elementem naszych zestawów jest oczywiście sprzęt do nagrywania dźwięku i obrazu. W tym celu wykorzystujemy najczęściej aparaty cyfrowe wraz z kamerami, a także specjalistyczne mikrofony. Co ważne, do tych ostatnich należą zarówno urządzenia kierunkowe, jak i przetworniki dookólne. Każdy dostępny u nas zestaw do pracowni audio-wideo składa się z kompatybilnych ze sobą urządzeń, których połączenie pozwala na uzyskanie optymalnych efektów multimedialnych.

Coś więcej niż tylko obraz i dźwięk

Profesjonalny zestaw audio-video do szkoły składa się nie tylko z dedykowanych urządzeń do rejestracji obrazu i dźwięku, ale też z szeregu różnych akcesoriów. Służą one między innymi do budowania właściwego oświetlenia, nagłośnienia, a także do odpowiedniego ustawienia kamery i mikrofonu. Każdy, dostępny u nas zestaw do pracowni audio-wideo składa się też z odpowiedniego okablowania, które zapewnia minimalne straty w trakcie przesyłania sygnału cyfrowego.

Reasumując, możemy Państwu zaproponować szereg wyspecjalizowanych rozwiązań, które sprawdzą się np. w trakcie zajęć elektrotechniki, fizyki i akustyki. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących naszego asortymentu zawsze służymy pomocą.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę