Place zabaw Quadro

Kolekcja Quadro – place zabaw dla dzieci

Plac zabaw w przedszkolu jest jednym z miejsc najbardziej lubianych przez maluchy. Pozwala na aktywną zabawę na świeżym powietrzu, pozytywnie wpływając nie tylko na integrację dzieci, ale również rozwijanie ich umiejętności - motoryki dużej i małej, ćwiczenie równowagi czy ocenianie ryzyka.
Kolekcja Quadro obejmuje wyposażenie placu zabaw charakteryzujące się wykorzystaniem naturalnych materiałów znanych z pedagogiki Montessori. To najwyższej jakości konstrukcje w pełni bezpieczne dla maluchów w różnym wieku. Charakteryzujące się ciekawą kolorystyką zjeżdżalnie, tunele czy drabinki z pewnością będą chętnie wykorzystywane przez dzieci uczęszczające do przedszkola. Spośród wielu interesujących konstrukcji można wybrać propozycje najlepiej dopasowane do konkretnych potrzeb (chociażby wielkości placu zabaw) i dowolnie łączyć wybrane elementy.


Praktyczny plac zabaw do przedszkola

Plac zabaw do przedszkola powinien spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa. To podstawa dotycząca konstrukcji adresowanych do dzieci w wieku przedszkolnym. Ponadto place zabaw powinny być ciekawe i umożliwiać różnorodne atrakcje, dzięki którym maluchy nie będą się nudzić na świeżym powietrzu. Zachęcamy do poznania naszej bogatej i różnorodnej oferty, która obejmuje szereg nowoczesnych rozwiązań w atrakcyjnych cenach. Konstrukcje zostały wyposażone w części nierdzewne i antypoślizgowe. Wszelkie łączniki oraz okucia wykazują odporność na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych oraz promieniowanie UV.
Zapraszamy do poznania wszystkich możliwości, które daje kolekcja Quadro. To nowoczesny design połączony z najwyższą jakością oraz bezpieczeństwem na wysokim poziomie. Kolekcja z pewnością zadowoli dzieci w wieku od 3 do 14 lat.