Wizualizery

Wizualizery do szkół

Wizualizer jest urządzeniem do prezentacji wizualnej, które wyposażone jest w małą kamerę, umieszczoną na ramieniu. Taki nowoczesny sprzęt jest doskonałym narzędziem dydaktycznym, oferującym możliwości podłączenia do komputera, laptopa, tablicy interaktywnej czy innego projektora. Wizualizery do szkół urozmaicają zajęcia lekcyjne i przykuwają uwagę uczniów.

Niniejsza kategoria obejmuje pomoce edukacyjne, a są nimi wysokiej jakości wizualizery i zestawy badawcze. Oferujemy różne warianty wizualizerów, które wyróżniają się funkcjonalną i kompaktową konstrukcją. W zależności od modelu urządzenie może być wyposażone w wbudowany mikrofon i głośnik, pilot zdalnego sterowania, posiadać funkcję kamery internetowej, możliwość obrotu ramienia kamery o 300° czy posiadać wbudowaną baterię. Wizualizery świetnie się sprawdzą na każdych zajęciach, ponieważ są wygodne w obsłudze i oferują bardzo szerokie możliwości zastosowania.

W asortymencie naszego sklepu znajduje się także profesjonalny zestaw badawczy do liceum. Dostępne mamy rozmaite modele urządzeń, które charakteryzują się najwyższą jakością wykonania. Posiadają zasilanie zewnętrzne do mikroskopu Delta, co sprawia, że umożliwiają dokładną obserwację badanego przedmiotu. Zarówno wizualizery, jak i zestawy badawcze są ważnym narzędziem współczesnej edukacji. Dzięki takim urządzeniom zajęcia lekcyjne nie są nudne, a wręcz przeciwnie, są ciekawe, inspirujące i zdecydowanie ułatwiają naukę biologii. Zapraszamy szkoły ponadpodstawowe do zakupu nowoczesnych pomocy edukacyjnych.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę