undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
599 1400
Przeznaczenie
więcej... mniej
Szerokość
więcej... mniej
Głębokość
więcej... mniej
Wysokość
więcej... mniej
Kolor płyty
więcej... mniej
Zestaw mebli
więcej... mniej
Front szafki
więcej... mniej
Podstawa szafki
więcej... mniej
Inne cechy szafki
więcej... mniej
Materiał mebla
więcej... mniej
Inne cechy szatni
więcej... mniej
Filtry
Szafy ubraniowe z płyty meblowej

Wyposażenie szatni w szkole podstawowej - szafy ubraniowe z płyty meblowej


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez sklep internetowy Moje Bambino, obejmującą szafy ubraniowe do szatni szkolnej. Szafki te wyróżniają się ciekawym designem i kolorystyką. Warte uwagi są szafki na ubrania L, które są pojemne i praktyczne a zarazem wykorzystują maksymalnie przestrzeń. Dodatkowo zamykanie na klucz sprawia, że mogą być one indywidualnie przypisane uczniom lub być wykorzystywane przez grono pedagogiczne.
Trwałe i funkcjonalne meble doskonale spełniają swoje zadanie, urozmaicając jednocześnie wnętrze.
Wszystkie szafy ubraniowe do szatni oferowane przez nasz sklep zostały starannie wykończone i wyróżniają się atrakcyjną kolorystyką oraz nowoczesnym designem. Szatnia w szkole podstawowej powinna wyglądać wyjątkowo a dzięki ciekawej aranżacji, stworzonej przy pomocy szaf znajdujących się wśród propozycji sklepu Moje Bambino będzie to z pewnością bardzo łatwe. Modele dostępne w naszej ofercie dają się ze sobą zestawiać, dzięki czemu są Państwo w stanie stworzyć dowolny układ, który dostosowany będzie do metrażu oraz możliwości architektonicznych pomieszczenia, jak również liczby uczniów uczęszczających do Państwa placówki edukacyjnej. Wszystkie meble posiadają zmywalne powierzchnie, dlatego bardzo łatwo jest utrzymać je w czystości.
Szafki do szatni szkolnej z płyty meblowej dostępne w prowadzonym przez nas sklepie wykazują dużą odporność na uszkodzenia mechaniczne, dzięki czemu mają Państwo gwarancję, że będą stanowiły opłacalną inwestycję, służąc swoim użytkownikom przez wiele lat.