undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Cena
9 21525
Dostępność
więcej... mniej
Wiek
więcej... mniej
Przeznaczenie
więcej... mniej
Marka
więcej... mniej
Pakiet
więcej... mniej
Filtry
Roboty edukacyjne

Robot Photon - edukacyjna zabawka dla dzieci z nauką programowania

Łączenie nauki wraz z zabawą z pewnością jest świetnym sposobem na wspieranie rozwoju najmłodszych. Robot Photon dostępny w ofercie Moje Bambino jest doskonałym sposobem na wprowadzenie dzieci w świat programowania, stymulowanie logicznego myślenia oraz kreatywności. Robot Photon to zabawka edukacyjna, która jest obsługiwana przez młodego programistę za sprawą aplikacji mobilnej zainstalowanej na telefonie, tablecie lub laptopie. Początkowo Photon nie posiada żadnych zdolności - nie jest w stanie nawet się samodzielnie poruszać. Jednakże to dziecko musi obdarować robota wszelkimi umiejętnościami. Wraz z ukończeniem poszczególnych eksperymentów oraz zadań w aplikacji mobilnej - Photon zyskuje kolejne zdolności - w tym samym czasie młody programista rozwija swoją kreatywność oraz logiczne myślenie.

Robot edukacyjny dla dzieci posiada zestaw 10 czujników. Z tego powodu wykrywa dotyk, dźwięk, światło kolory oraz omija przeszkody. Za sprawą tak wielu możliwości dziecko może programować go do woli na różne sposoby. Ograniczeniem jest tutaj wyłącznie kreatywność. Aplikacja obsługująca Photona posiada różne interfejsy, dzięki którym robot może być wykorzystywany przez dzieci w różnym wieku od 3 do 18 roku życia. Nie należy się obawiać, iż młody programista nie poradzi sobie z obsługą Photona. Zabawka została skonstruowana tak, aby mogła być obsługiwana na każdym poziomie rozwoju - nawet jeżeli dziecko dopiero rozpoczyna swoją przygodę z programowaniem. Zabawka z pewnością udowadnia, że warto rozpocząć programowanie od najmłodszych lat, jest to świetny sposób na wprowadzenie w świat nowoczesnych technologii oraz nauki. Dobrym pomysłem będzie robot edukacyjny na prezent, aczkolwiek wykorzystywany może być nie tylko do użytku prywatnego. Nauka programowania dla dzieci przy użyciu Photona może być również przeprowadzana w szkołach.

Sklep Moje Bambino w ofercie posiada w sprzedaży pojedyncze egzemplarze zabawki, jak i zestawy kilku robotów (gdzie cena będzie dodatkowo korzystniejsza) - które sprawdzą się podczas nauki kodowania. W ofercie znajdują się również certyfikowane szkolenia dla nauczycieli umożliwiające skuteczne przeprowadzanie zajęć wraz z użyciem interaktywnego robota. W nauce przy użyciu interaktywnej zabawki pomocne również okażą się dedykowane tablety / laptopy, maty edukacyjne dla robota, specjalne fiszki do wykorzystywania na zajęciach, proponowane scenariusze zajęć oraz wiele innych. Photon to doskonały, interaktywny prezent dla dziecka, jak i narzędzie dydaktyczne wykorzystywane w pracy nauczycieli.