undo Wróć do kategorii wyżej

Filtruj według

Dostępność
więcej... mniej
Cena
129 200
Przeznaczenie
więcej... mniej
Filtry

Welurowe tablice szkolne

Samoprzylepne tapety, które posiadamy w sprzedaży, posiadają właściwości magnetyczne. Produkty zostały pokryte przyjemnym w dotyku welurem i dostępne są w kilku wariantach kolorystycznych. Z powodzeniem będą stanowiły świetną dekorację każdej sali przedszkolnej, szkolnej lub świetlicowej. Oprócz walorów dekoracyjnych pozytywnie zaskoczą, spełniając funkcję tapet magnetycznych. Dzięki tego rodzaju produktom możliwe będzie wyeksponowanie dziecięcych prac, zdjęć, ważnych wiadomości, a także wielu innych rzeczy. Welurowe tablice szkolne lub tapety magnetyczne przyklejone na niższej wysokości będą przydatne dzieciom podczas zabaw magnetycznymi elementami.

Magnetyczna tablica szkolna welurowa to bardzo nowoczesne rozwiązanie skierowane do osób, które są właśnie na etapie wyposażania sali lekcyjnej w szkole podstawowej, przedszkolu czy świetlicy. Nasz sklep internetowy znany jest z proponowania swoim klientom wyrobów najwyższej jakości - w tym przypadku nie mogło być inaczej. Tapeta magnetyczna dostępna w różnych kształtach nie zawiedzie nawet najbardziej wymagających osób, które cenią sobie idealne połączenie, jakim jest wysoka jakość oraz niska cena.

Zachęcamy do poznania bliżej każdej z proponowanych przez nas możliwości, a następnie wybrania opcji najbardziej odpowiadającej do urządzanego przez Państwa wnętrza. Mamy nadzieję, że innowacyjne tapety dodadzą uroku aranżowanemu pomieszczeniu, jak również w pozytywny sposób zaskoczą swoją funkcjonalnością dzieci oraz ich opiekunów.