Klocki z magnesami

Klocki z magnesami dla dzieci


Klocki oraz wszelkie inne zabawki o charakterze konstrukcyjnym, to propozycje przeznaczone nie tylko dla przedszkolaków, ale również młodszych dzieci. Mają one znaczący wpływ na prawidłowy rozwój malucha. Konstruowanie wymyślonych przez dziecko budowli, kreowanie rzeczywistości, a także rozwój zdolności manualnych są niezwykle istotne.
Oferta stworzona przez nasz sklep internetowy Moje Bambino obejmuje zaprojektowane w wyjątkowo ciekawy sposób różnego rodzaju klocki magnetyczne cieszące się ogromną popularnością. Sprawdzą się zarówno jako wyposażenie żłobków i przedszkoli oraz jako zabawki przeznaczone do domowego użytku.

Klocki magnetyczny jako synonim dobrej zabawy

Klocki z magnesem, które znalazły się w naszej ofercie, to dobre jakościowo wyroby uznanych marek. Gwarantujemy szeroki wybór propozycji oraz atrakcyjne ceny. Polecamy między innymi serię niezwykłych i bardzo oryginalnych klocków Stick-O, dzięki którym można stworzyć ciekawe konstrukcje.
Inną propozycją są bezpieczne oraz bez wątpienia trwałe klocki magnetyczne JollyHeap, pomagające maluchom rozwijać wyobraźnię, zdolności manualne oraz logiczne myślenie. Przy ich użyciu maluchy mogą bawić się w grupie, tworząc budowle dużych rozmiarów, co sprzyja rozwojowi umiejętności społecznych. Na uwagę zasługuje także ich szerokie zastosowanie, które sprawia, że lekkie i ciche klocki z magnesami dla dzieci mogą być wykorzystane zarówno w żłobku, jak i przedszkolu.
Jeszcze innym rozwiązaniem są Magformers, czyli klocki z wbudowanymi silnymi magnesami neodymowymi w kształcie trójkącików oraz kwadracików w pięknych, nietuzinkowych kolorach, z których pomocą można stworzyć oryginalne konstrukcje.
Korzystna cena, wyjątkowa jakość oraz nowoczesne wzornictwo to cechy, którymi charakteryzują się przedstawione poniżej rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że wśród tak wielu różnorodnych opcji, każdy znajdzie wariant odpowiadający konkretnym oczekiwaniom. Zapraszamy do poznania bliżej naszych rekomendacji. Mamy nadzieję, że nasz asortyment pozytywnie zaskoczy nawet najbardziej wymagających klientów - starannym wykonaniem, bezpieczeństwem użytkowania, a także niebanalnym designem