Rowerki

Małe rowerki tójkołowe dla dzieci

Jeśli zastanawiasz się jaki wybrać prezent dla dziecka, to dobrze trafiłeś. Wybór zabawki często bywa problematyczna dla rodziny, przyjaciół, a nawet samych rodziców. Warto zdecydować się na niespodziankę praktyczną, która wpłynie też pozytywnie na rozwój dziecka i zapewni mu zdrowy ruch. Do takich zdecydowanie kwalifikuje się mały rowerek dla dziecka. Nasz sklep internetowy Moje Bambino oferuje Państwu szeroką ofertę rowerków, których model można dopasować do wieku pociechy.
W wyborze niezwykle istotne jest, by odpowiednio dobrać zabawkę, tak by mogła od razu służyć do zabawy. Dla najmłodszych jest to świetna okazja do doskonalenia zmysłu równowagi i urozmaicenia rodzinnych spacerów. W tym celu polecamy jeździki trzykołowe, które zapewniają wysoką stabilność i bezpieczeństwo.

Rowerek trójkołowy dla dziecka nieco starszego pozwoli na większą zwrotność i ćwiczenie nóżek przy pedałowaniu. Jest to także dobry start do nauki jazdy na rowerze. Komfortową zabawę gwarantują gumowe uchwyty, w które wyposażona została znakomita większość dostępnych wzorów, a także wspomaganie pedałów, które ułatwia dzieciom korzystanie i przemieszczanie się.
Decydując się na rowerek dla dziecka możemy puścić wodze fantazje i zdecydować się na bardziej ekstrawagancką opcję, w które również obfituje nasz asortyment. Doskonałą rozrywką i prezentem szczególnie do domu, w którym mieszkają najmłodsi w podobnym wieku będą podwójne, a nawet potrójne rowerki. Umożliwią one wspólną, niezapomnianą zabawę i pozwolą rodzeństwu i rodzinie zacisnąć więź. Idealnie nadają się także do żłobków i przedszkoli. Świetną alternatywą dla klasycznego roweru może być zakup wersji trójkołowej w formie karuzeli. Taki wybór uczy dzieci współpracy i rozwija ich koordynację ruchową.
Warto również zwrócić uwagę na poziome wersje zabawek, które pociecha może prowadzić w specyficzny sposób, a mianowicie poprzez przenoszenie ciężaru ciała z jednej na drugą stronę, co polepsza poczucie równowagi.
Niezależnie od Państwa wyboru zachęcamy do zaopatrzenia dziecka w kask, który zapewni bezpieczną rozrywkę i naukę.