Zabawki do nauki ubierania i wiązania

Zabawki do nauki ubierania – ubieranki dla dzieci

Przed dziećmi w wieku przedszkolnym, jak również jeszcze młodszymi maluchami, stoi wiele wyzwań. Jednym z trudniejszych zadań, z którym przyjdzie im się zmierzyć, jest bez wątpienia samodzielne ubieranie się, a także nauka wiązania butów. Firma Moje Bambino chcąc pomóc dzieciom w opanowaniu tych niełatwych umiejętności, przygotowała wiele interesujących rozwiązań. Dzięki nim nauka zakładania ubrań czy zawiązywania butów będzie przyjemnością, a nie przykrym obowiązkiem.
W sprzedaży posiadamy między innymi kostki edukacyjne dostępne w wielu ciekawych wzorach oraz wariantach kolorystycznych. Kostki manipulacyjne przedstawiające sympatyczne zwierzątka z pewnością przypadną do gustu maluchom. Wykonane w staranny sposób sześciany z pianki pozwalają na liczne zabawy oraz uczenie się podstawowych umiejętności niezbędnych w czasie ubierania się - zapinania oraz sznurowania. Inną propozycją są zabawki do nauki ubierania skierowane do najmłodszych, które polegają na ubieraniu postaci (chłopca oraz dziewczynki) poprzez wiązanie ubranek sznurowadłami. Ciekawym rozwiązaniem są również specjalne buciki do nauki wiązania. Wszystkie nasze zabawki zostały wykonane w przemyślany sposób z dobrych gatunkowo i trwałych materiałów.

Nauka wiązania i ubierania

Ponadto zapewniamy szeroki wybór lalek oraz ubranek wykonanych z różnorodnych materiałów (tkanin oraz tworzywa sztucznego). Lalki do ubierania reprezentują różne kolory skóry, aby dodatkowo uczyć dzieci otwartości na odmienność kulturową. Podczas zabawy dzieci są w stanie poznać najbardziej popularne rodzaje zapięć - guziki, sznurówki, rzepy, sprzączki czy suwaki. Gwarantujemy artykuły dostępne w konkurencyjnych cenach, które na pewno znajdą zastosowanie zarówno w żłobkach, jak i przedszkolach. Wspaniałą zabawą tak samo dla chłopców, jak i dla dziewczynek, będą także puzzle magnetyczne, dzięki którym można zestawiać ze sobą poszczególne elementy garderoby wedle uznania. Lalki do ubierania oraz inne ubieranki dla dzieci na pewno spełnią wszelkie oczekiwania. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!