Piłki do rehabilitacji – fasolki

Piłki rehabilitacyjne fasolki mogą pełnić funkcję zarówno zabawek, jak i sprzętu wykorzystywanego w różnych formach terapii lub treningach. Stanowią niezbędne elementy wyposażenia przedszkoli i szkół, świetlic, klubów sportowych i gabinetów fizjoterapeutycznych. Przydadzą się również w domu, gdzie posłużą do wielu ciekawych i rozwijających zabaw. Szeroki wybór piłek fasolek znajdziecie w tej kategorii.

Czemu warto korzystać z piłek rehabilitacyjnych?

Piłka rehabilitacyjna fasolka do ćwiczeń to przedmiot, który przyda się w wielu domach i szkołach. Może posłużyć do dziecięcych zabaw i codziennej gimnastyki, a także specjalistycznych ćwiczeń zaleconych przez terapeutę. Przyda się nie tylko dzieciom, ale też dorosłym – zwłaszcza tym, którzy zmagają się ze schorzeniami kręgosłupa lub po prostu chcą lepiej zadbać o swoją formę. Ćwiczenia wykonywane za pomocą piłek fasolek to też ważna pomoc terapeutyczna. Szczególnie często stosuje się je w leczeniu zaburzeń równowagi i koordynacji ruchowej. Chętnie sięgają po nie również specjaliści zajmujący się integracją sensoryczną. Ich użycie w tym celu ułatwia duża różnorodność piłek. Poza standardowymi, na rynku dostępne są też modele z wypustkami lub umieszczonymi wewnątrz kuleczkami, które pobudzają i angażują różne zmysły malucha.

Piłka rehabilitacyjna fasolka – kup online


W sklepie Moje Bambino kupicie piłki rehabilitacyjne fasolki najwyższej jakości. Zróżnicowanie poszczególnych wariantów sprawia, że bez problemu dobierzecie piłkę dopasowaną do swoich potrzeb. Starannie dobrane materiały i precyzyjne wykonanie gwarantują długą eksploatację oraz wysoki poziom bezpieczeństwa. Atrakcyjna kolorystyka przypadnie do gustu najmłodszym użytkownikom i zachęci ich do ćwiczeń.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę