Pomoce do nauki liter i czytania

Pomoce do nauki czytania dla dzieci

Poznawanie liter oraz nauka czytania mogą się okazać niezwykle fascynujące, jeśli podejdziemy do tego tematu w odpowiedni sposób. Niektóre dzieci już w wieku 1,5 roku zaczynają interesować się literkami, dlatego warto przygotować odpowiednie pomoce do nauki czytania, które sprawią, że cały ten proces stanie się przyjemniejszy, a nauka będzie jednocześnie ciekawą formą zabawy.
Jak nauczyć dziecko czytać? To pytanie bardzo często zadają sobie zarówno rodzice, jak i wychowawcy maluchów w wieku przedszkolnym, czy wczesnoszkolnym. Dysponując proponowanymi przez nas materiałami edukacyjnymi, klockami, układankami oraz puzzlami, nauka liter będzie niezwykle owocna.
Oferujemy atrakcyjne cenowo, a także wykonane w niezwykle staranny i przemyślany sposób pomoce do nauki czytania przeznaczone dla dzieci. W sprzedaży posiadamy między innymi gry polegające na ułożeniu minipuzzli - na przykład ze zwierzątkami - z podpisami. Dopasowywanie odpowiednich literek z pewnością zapewni interesujące zajęcie na wiele godzin.
Inną propozycją są krótkie opowiadania idealne do ćwiczeń na czytanie ze zrozumieniem. To zbiory zestawów słów oraz krótkich tekstów w oparciu o wyrazy w najprostszych formach. Dzięki temu dziecko może wysłuchać bądź samodzielnie przeczytać słowa. Do każdego opowiadania dołączone są zadania, które maluch wykonuje po jego wysłuchaniu.

Nauka liter i czytania

Wśród wielu naszych propozycji na szczególną uwagę zasługuje na pewno wykonany w niezwykle staranny sposób alfabet polski. Pisane litery, wielkie i małe umieszczone na tabliczkach HDF pomagają w zapamiętaniu wzorów liter pisanych. Jest to polisensoryczna metoda usprawniania funkcji wzrokowych, rozwoju psychoruchowego ucznia, sprawności grafomotorycznych oraz manualnych dzięki stymulowaniu większej liczby zmysłów.
Zapewniamy zróżnicowane pomoce naukowe dla dzieci, wśród których każda osoba zainteresowana ofertą bez trudu znajdzie rozwiązania odpowiednio dostosowane do konkretnych potrzeb maluszków. Przygotowana przez nas oferta jest na bieżąco aktualizowana, dlatego zachęcamy do obserwowania zarówno tej, jak i innych kategorii produktowych, które obejmują produkty niezbędne w edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Jesteśmy przekonani, że nasz asortyment sprawi, że poznawanie liter, a także nauka czytania okażą się szybsze i przyjemniejsze dla dzieci w każdym wieku.