Plecaki

Plecaki i piórniki szkolne z wyposażeniem

Etap szkolny to nie tylko wzmożony czas nauki dla dzieci, ale przede wszystkim wymagający okres dla rodziców pod względem finansowym, jak i organizacyjnym. Wyprawka szkolna wymaga podejmowania różnorodnych decyzji, które czasem powodują konflikt interesów między modnym (pragnieniem dziecka), a funkcjonalnym (oczekiwania rodziców). Proponujemy Państwu ofertę, która łączy ze sobą obie potrzeby, zadowalając zarówno opiekunów, jak i podopiecznych.
Nasze plecaki szkolne wykonane są z dobrej klasy materiałów, które gwarantują wysoki komfort oraz bezpieczeństwo. Miękki i lekki materiał nie obciąża kręgosłupa, a elastyczne szelki umożliwiają dopasowanie długości do indywidualnych preferencji oraz wzrostu. Ponadto plecak szkolny w tylnej części posiada specjalne wzmocnienia, które ułatwiają utrzymanie prostej postawy ciała i odciążają plecy. Co więcej, większość modeli wyposażona jest w praktyczne kieszenie, ułatwiające porządkowanie umieszczanych w nich przedmiotów.

Z kolei piórniki z wyposażeniem do szkoły posiadamy w wersji dwupoziomowej, która zawiera niezbędne na każdych lekcjach przybory takie jak: kredki, ołówki, gumki czy flamastry. Przejrzysty układ oraz miejsce przeznaczone na każdy element, pozwala zachować porządek w jego wnętrzu. Nasz sklep posiada także w sprzedaży piórnik- saszetkę dwukomorową.
Wszystkie produkty dostępne są w dwóch licencjonowanych odsłonach. Dla chłopca- Transformers oraz dziewczynki- Frozen. Cena znajduje się pod wizerunkiem każdego z produktów, wraz ze szczegółowym opisem.