Smoki i księżniczki - dwustronne tabliczki, 5 szt.

Kod produktu: 135241
Dostępny

135,90 zł­­

Brutto
Z dniem 2024-03-01 cena produktu uległa zmianie ze względu na wzrost cen od dostawcy.
Opis
• 5 dwustronnych plansz formatu A3 • 50 obrazków o wymiarach 12 x 10 cm

Pomoc edukacyjna „Smoki i księżniczki” jest doskonałym narzędziem do konstruowania zabaw stymulujących rozwój mowy dzieci zdrowych oraz w pracy terapeutycznej z dziećmi z autyzmem, zespołem Aspergera, opóźnionym rozwojem mowy oraz dziećmi o nieharmonijnym rozwoju. Każdy zestaw składa się z kolorowej planszy o formacie A3 o tematyce związanej z księżniczkami i smokami. Do gry dołączone są obrazki. Gra polega na odnalezieniu eksponowanego obrazka na planszy.
Przeznaczona do aranżowania sytuacji komunikacyjnych, koncentracji na słownictwie i składni. Doskonale przydaje się do ćwiczeń uwspólniających pole uwagi i zdolności analityczne. Zadba o rozwój percepcji wzrokowej, ćwiczy pamięć wzrokową, rozwija spostrzegawczość oraz umiejętność dostrzegania różnic i podobieństw w wyglądzie konkretnych przedmiotów i na obrazkach, ćwiczy mowę opowieściową; wzbogaca zasób słownikowy i rozwija mowę czynną, jak również doskonali koncentrację uwagi.
Obrazki mogą być również wykorzystywane do tworzenia własnych historyjek/ krótkich powiadań opartych na spontanicznych skojarzeniach zarówno w pracy indywidualnej jak i grupowej.
Gra może być modyfikowana w zależności od potrzeb.

Zapisz na liście

Brak list.
Dodaj nową listę