• 536006
  • oczekujemy na dostawę
  • Darmowa dostawa!
899,90 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Zestawy umożliwiają budowę prawdziwie działających maszyn, którymi można samodzielnie sterować oraz szczegółowo opisują zasady ich działania. Dają niemal nieograniczone możliwości budowy modeli urządzeń.
Setki elementów pozwalają na konstruowanie wszelkiego rodzaju modeli, od najprostszych do bardzo rozbudowanych, wielofunkcyjnych robotów. Zestawy pomogą dzieciom rozwijać funkcje motoryczne i logiczne, kreatywność, myślenie przestrzenne i wyobraźnię. Dzięki nim uczą się, jak doprowadzać do końca każde zadanie, jakiego się podejmują. Elementy wykonane z tworzywa sztucznego. W wygodnym pudełku z rączką, który pełni także rolę pojemnika do przechowywania.
Najważniejsze cechy zestawów Gigo Learning Lab:
1. Gotowe zestawy klocków do złożenia modeli, przeznaczone do pracy w grupie, jak i indywidualnej.
2. Zestawy rozwijają myślenie komputacyjne podczas zabawy!
4. Poziomy kursu są zaprojektowane tak, by stopień trudności wzrastał i łączył program nauczania z życiem codziennym.
5. Zestawów Gigo można używać wielokrotnie, za każdym razem tworząc nowe konstrukcje.
6. W zestawie podręcznik 3D Smart Gigo zawierający czytelne instrukcje obrazkowe i ciekawe informacje.

Dzięki przeprowadzonym eksperymentom, które łączą zabawę z nauką dzieci kształcą umiejętność rozwiązywania problemów. Wiedza zdobyta w czasie pracy z zestawami Gigo jest praktyczna i do wykorzystywania w życiu codziennym.
Zestawy zawierają podręczniki z graficznymi instrukcjami, które szczegółowo, krok po kroku pokazują jak wykonać poszczególne modele, które następnie można zaprogramować. Dzięki temu dzieci mogą pracować samodzielnie lub w małych grupach.

Inteligentny kontroler zawiera Bluetooth (CB1), który współpracuje z aplikacją opartą na blokowym interfejsie graficznym "GigoBlockly" (oparta o język programowania open source "GoogleBlockly"), wykorzystującą funkcję przeciągania w celu łatwego programowania na tablecie. Dzieci mogą uczyć się praktycznych umiejętności programowania, budując 10 modeli za pomocą CB1 GigoBlockly. Uproszczony język programowania jest oparty na Javie i można go przekonwertować na JavaScript. Dzieci mogą tworzyć własne roboty (z silnikami i czujnikami) i wydawać polecenia za pomocą "GigoBlockly".
Praca z zestawem rozwija logiczne myślenie i kreatywność poprzez budowanie różnych typów robotów.
Do działania wymagane jest 6 baterii AA/LR06 (brak w zestawie).
• 306 elem.
• wym. 44 x 21 x 24 cm
• od 10 lat

OSTRZEŻENIE:
  • Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
  • Ryzyko zadławienia małymi elementami.

Szczegóły produktu

Wiek
9+
Przeznaczenie
szkoła IV-VIII
Przeznaczenie
szkoła podstawowa