• 070021
  • dostępny
  • Darmowa dostawa!

Promocja dotyczy placówek oświatowych

Zapraszamy do obejrzenia filmu prezentującego Maxi Plansze:

Maxi Plansze - film

329,90 zł
299,90 zł Oszczędzasz 30,00 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Duże plansze z różnokolorowymi aranżacjami stwarzają liczne możliwości zabawy w grupie, zaspokajają także potrzebę nauki małych dzieci poprzez wielozmysłowe pobudzanie. Nauka w ruchu, zarówno w sali, jak i w plenerze, pozwala doskonalić umiejętności związane z obliczeniami matematycznymi, zabawami językowymi czy pojęciami dotyczącymi podstawowych figur geometrycznych. W myśl zasady polisensorycznego nauczania, aktywizujemy do nauki poprzez zabawę wszystkie rodzaje receptorów. Dzięki ciekawej formie i różnorodności są wręcz niezastąpione podczas spotkań plenerowych również z dorosłymi.

Plansze wykonane są z solidnej tkaniny, nadającej się do prania w pralce automatycznej. Dołączone do zestawu stalowe szpilki oraz specjalne otwory w planszy pozwalają na stabilne przymocowanie jej do podłoża na zewnątrz, np. na trawie. Plansze posiadają antypoślizgowy spód, co pozwala na bezpieczną zabawę w pomieszczeniach. Do każdej z nich dołączone są: instrukcja, 4 szpilki i torba do przechowywania.
• wym. ok. 150 x 150 cm

Prezentuje małe miasteczko z instytucjami: ratusz, kościół, przedszkole, straż pożarna, policja oraz miejsca, w których dziecko może wypoczywać: lodziarnia, basen, plaża, kino, zoo itp. Przez miasteczko przechodzą różne drogi (podzielone są na równe segmenty). Zabawa utrwala pojęcia: nad, obok, na prawo, na lewo, w przód, w tył itp. Wielkość pól dostosowano do stopy dziecka. Dodatkowo 10 kolorowych pól na obrzeżu planszy posiada swoje odpowiedniki na planszy. Ten z zawodników, który dotrze do swojego punktu przy pomocy kostki do gry jako pierwszy, wygrywa.

OSTRZEŻENIE:

  • Nie nadaje się dla dzieci w wieku poniżej 3 lat.
  • Ryzyko skaleczenia.

Załączniki

Szczegóły produktu

Wiek
3-6 lat
Wiek
7-9 lat
Przeznaczenie
przedszkole
Przeznaczenie
szkoła podstawowa
Przeznaczenie
szkoła I-III
Materiał
tkanina

Mogą Ci się spodobać Uzupełniające

Mogą Ci się spodobać