• 842527
  • produkt pod indywidualne zamówienie
  • Darmowa dostawa!
3 599,90 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Panele Ecophon Solo Square 120 x 120 cm, 4 szt. w kolorze białym, mocowane na linkach. 

Panele Ecophon Solo Square to wolnowiszące panele dźwiękochłonne mocowane na linkach, przeznaczone do montażu do sufitu.

Skutecznie redukują hałas. Badania dowodzą, że hałas może skutecznie przynić się do braku efektywności nauczania, dlatego szczególnie w pomieszczeniach szkolnych  warto wprowadzać rozwiązania poprawiające akustykę wnętrza. 

Wszystkie panele tworzące systemy akustyczne Ecophon wykonane są z materiału niepalnego (wełny szklanej) wg badań i klasyfikacji EN ISO 1182, posiadając tym samym Euroklasę A2-s1,d0. 

Panele są łatwe do utrzymania w czystości, możliwe jest odkurzanie ręczne i maszynowe oraz czyszczenie na mokro raz w tygodniu. Płyty są polecane przez Szwedzkie Stowarzyszenie Astmy i Alergii. 

Panele Ecophon Solo Square mogą być instalowane w pomieszczeniach i strefach, gdzie wilgotność względna powietrza i temperatura nie przekraczają, odpowiednio, 70% i 25°C. 

Bogata kolorystyka i kilka systemów zawiesi  dają szerokie możliwości projektowe. Dostępne są dwie opcje montażu: przy użyciu wieszaków cięgnowych lub linek. Rdzeń płyty wykonany jest z wełny szklanej 3. generacji o wysokiej gęstości. Płyta jest pokryta po obu stronach Akutex FT, która w połączeniu z wełną szklaną daje optymalne właściwości pochłaniania dźwięku. Krawędzie są prosto przycięte i malowane na kolor powłoki. Linki mocujące mają dł. 2 m, ale długość można zmniejszać regulując ją za pomocą karabińczyków.

  • gr. 4 cm  
  • wym. 120 x 120 cm
  • 4 szt.

Nasza rada:

Aby poprawić akustykę wnętrza poprzez zastosowanie paneli zwisających Ecophon Solo, powierzchnia sufitów powinna zostać obłożona panelami przynajmniej w 50%.

Przeznaczenie
żłobek
Przeznaczenie
szkoła ponadpodstawowa
Przeznaczenie
szkoła podstawowa
Przeznaczenie
przedszkole
Przeznaczenie
biblioteka