• 842520
  • indywidualne zamówienie
  • Darmowa dostawa!
1 699,90 zł
Brutto
Ilość
Dodaj do ulubionych

Opis

Panel akustyczny Ecophon Akusto 60 x 120 cm w kolorze jasnoniebieskim. 

Panele akustyczne Ecophon Akusto One przeznaczone są do montażu na ścianie. Skutecznie redukują hałas. Badania dowodzą, że hałas może skutecznie przynić się do braku efektywności nauczania, dlatego szczególnie w pomieszczeniach szkolnych  warto wprowadzać rozwiązania poprawiające akustykę wnętrza. 

Wszystkie panele tworzące systemy akustyczne Ecophon wykonane są z materiału niepalnego (wełny szklanej) wg badań i klasyfikacji EN ISO 1182, posiadając tym samym Euroklasę A2-s1,d0. 

Panele są łatwe do utrzymania w czystości, możliwe jest odkurzanie ręczne i maszynowe raz w tygodniu. Płyty są polecane przez Szwedzkie Stowarzyszenie Astmy i Alergii. 

Panele dają duże możliwości projektowe, można dobierać różne formaty oraz kolory płyt i tworzyć dowolne układy. Rdzeń płyty wykonany jest z wełny szklanej 3. generacji o wysokiej gęstości. Powierzchnia licowa pokryta jest tkaniną z włókna szklanego. Tkanina ma gładki, delikatny splot , jest bardzo odporna na uderzenia, występuje w szerokiej gamie kolorów. W panele można wbijać szpilki lub pinezki. Tył płyty pokryto welonem szklanym, a krawędzie są pomalowane na biało lub szaro.

Panele Ecophon Akusto mogą być instalowane w pomieszczeniach i strefach, gdzie wilgotność względna powietrza i temperatura nie przekraczają, odpowiednio, 70% i 25°C. W komplecie znajduje się listwa montażowa.

Nasza rada:

Aby poprawić akustykę wnętrza, powierzchnia sufitów powinna zostać obłożona panelami przynajmniej w 50% (przy zastosowaniu paneli zwisających Ecophon Solo) lub w 100% (przy zastosowaniu paneli naklejanych Ecophon Master B). Powierzchnię ścian natomiast powinno pokryć się panelami w ok. 25-50%. Należy pamiętać, aby panelami nie zakrywać całej powierzchni ścian, ale rozłożyć je - pojedynczo w odstępach lub grupowo. 

  • 2 szt.w komplecie
  • gr. 4 cm
  • wym. 60 x 120 cm

Szczegóły produktu

Przeznaczenie
żłobek
Przeznaczenie
szkoła ponadpodstawowa
Przeznaczenie
szkoła podstawowa
Przeznaczenie
przedszkole
Przeznaczenie
biblioteka